şükela:  tümü | bugün
  • ahmakliktan ote aymazliktir.
  • 8000 yıldır bilimin pek de gelişmediğinin göstergesi. 2017'ye geldik hala birazcık keyif versin diye sürüyle zararı olan maddeyi kullanıyoruz. yuh bize !
  • ne içelim?
    kola mı? şerbet mi?
  • bir de bunun için içelim dedirten ahmaklık. cheers.
  • şahsen ben sadece 21. yüzyılda içki içtim. 21 yüzyıldır içenler için çok kötü bir durum tabi.
  • hap var cigara var ot var sana ne lazım

tanım: yirmi bir bininci yüzyılda yaşansa da devam edilecek eylem
  • ınsanoglu icin utanilasi bir durumdur.
  • ayran içsek sevinirdiniz (bkz: milli içecek olarak ayran)
  • 83 yıl daha yaşarsam kısmetse 22. yüzyılda da gercekleştireceğim eylem.
  • ilk önce tanım şudur: yüzyıllarca yapılan şeyi o yüzyılların yirmi birinci olanında da yapmaktır.

beyler ve bayanlar. lütfen yazdıklarımı dikkatle okuyun, ciddiye alın.
    (bu arada imla kurallarında ve anlatım düzeninde biraz serkeş davranıcam bik bik ötmeyin)

yaklaşık on gündür sözlükte sürekli -muhtemelen aktroller tarafından- açılan başlıklar ve alkolle ilgili yazılan şeyler var. bunlar orneklendirmek gerekirse; hala icki icmek, 15 temmuzda icmeme kapmanyasi, icki icenin verecegi hesap falan filan.

buraya kadar hersey standart. tipik aktroll.

can alici nokta geliyor agalar; malum son yasanan olaylarla birlikte hukumet ciddi anlamda kibre donusen ozguven ve kinetik enerjiye donusen destekcilerini arkasina alarak bir takim calismalar icerisine girmistir.
    bakin herhangi bir kanitim yok sadece kendi dusuncem.
    o calismalardan biri de alkol ile ilgili cok cok yuksek ihtimalle. hukumet sosyal medya fareleri sayesinde son on-on bes gundur eksi sozluk ve diger sosyal medya mecraalarini kullanarak nabiz yokluyor, altyapi olusturuyor.
    yarin obur gun "alkol can aldi", "alkollu gencler dehset saciyor" gibi pr calismalari gorurseniz ana haberler ve sosyal medyada sasirmayin.

isin ozeti sudur: alkol yasaklanacak ve altyapi olusturuluyor. goreceksiniz.