şükela:  tümü | bugün
  • bir yeni akit haberi.

selim yazıcı'nın haberine göre, "geçtiğimiz yaz moda olan yırtık kot pantolonların, yabancı istihbarat birimleri ve içimizdeki işbirlikçileri tarafından bir ‘gizlenme’ ve ‘haberleşme’ aracı olarak kullanıldığı öğrenildi.

akit’in istihbarat kaynaklarından edindiği bilgilere göre, hendek olayları ve 15 temmuz sonrası türk toplumu içerisinde rahat hareket edemeyen batılı ajanlar ve ‘yerli’ işbirlikçileri, aynı seri ve ‘belli’ yerinden yırtılmış kot pantolonlar giyerek irtibatlaştılar."

ama hakikaten geçen yaz ne haberleştik di mi yırtık kotlarımızla... ne mesajlar ne über teknikler...

allah akıl fikir versin diyorum...
  • yıl olmuş 2018..
    o kastettiğin yabancı istihbarat servislerinin devletleri abd'sinden, almanya'sından iran'ına, uzaya çıkmış, teknoloji konusunda sana fark atmış..
    senin ülkende hiçbir iletişim imkanı bulamadıkları için yırtık kot pantolon ile birbirleriyle mesajlaşıyorlar..
    sen ise istihbaratın en tepesindeki adam, dışişleri bakanı ve genelkurmay 2. başkanının toplantı yaptığı odanın dinlenmesini bile önleyemeyen bir devletsin.
    elbet inanan da vardır bu habere.
    eğitim şart.
  • kazaran israil ajanı olabileceğinizi gösteren açıklama. ıslak alandan geçerken ayağımın kayması sonucu bir anda kendimi beşinci nesil mason örgüleri arasında bulduğum hikayesini yıllarca saklamaya çalışmıştım, yeni akitin yazısı şahsımın da dahil olmak üzere, kutsal roma germen imparatorluğundan, tapınak şövalyelerine, kripto mason localarına kadar herkesin hain oyunlarını bozmuştur.