şükela:  tümü | bugün
  • özellikle 90lı yılların başında popüler olan yırtık pantolon giyme modası, günümüzde de mevcuttur.nitekim eskiyen kotlar,3-5 yerinden kesilir,püskülümsü bişiler yapılır.bir de kot pantolon üreten giyim firmaları tarafından hususi olarak yırtık pırtık üretilenleri vardır ki, almaya değmez..git eski pantonunu kes kardeşim, para çok mu geldi sana diyesi gelir insanın.
    güzeldir,hoştur,eskiyen pantolondan çanta yapmaktan daha iyidir....
  • fakir fukaranın hayrına ender moda akımlarındandır.
  • tunalı hilmi caddesinde ve kızılay'da gözlemlediğim kadarıyla bayanlarda bu yaz sıkça göreceğimiz akımdır.
  • azalarak bitmesi gereken akım. artık modacılar farklı bir konsept geliştirmeli. sıkıldık.
  • azalarak değil, yok olarak bitsin. diz kapağında tek çizgi yırtık pantolon gördüğüm yerde yakacağım, haberlere düşersem diye şimdiden diyeyim, uyuz oluyorum.
  • bu seneki pantolon yırtıklarının bulunduğu yere göre ilgiyle takip edilebilecek veri spektekülır bir moda akımı.
  • yaran facebook durum güncellemeleri'nden alıntılarsak;

"bu kızların pantolonlarının dizlerini kesip kesip kaçan şerefsiz kim ya onu bi bulalım!"

kadın bacaklarını zebra perdeye dönüştüren bir moda. parçaları birleştirip seksapel bir şeyler çıkartmaya çalışıyorum ya olmuyor. umarım ikinci bir emre kadar ülke sathında yasaklanır.
  • erkeklerin nefretle karşıladığı moda imis.
    daha sizin geyikli,orgu desenli kazaklariniza, tuhaf kunduralariniza ve alakasiz giydiginiz cirkin boxerlariniza yeni alisiyoduk:(

bayılarak takip ettigim moda. umarım daha da cok yirtilir her sey. meniskusten dolayi yirtiyodum zaten bacagi kasip agri yapiyo fena. bazi tişörtlerde kasiyor yakin zamanda onlari da kesicem. kizlar haydi yeni akim baslatin, ben geliyorum.
  • dizi yırtık pantolon ney lan?
  • nefret ettiğim bi görüntü. beğeniler, zevkler ayrı olur evet. şunu gördüğüm her gün gerçekten zevkler ayrı olmalı diyorum. böyle bir iticilik yok. geyikli tayt 1, sadece diz kapağı yırtık kot, jean her ne haltsa 2. uzağımda olmalı giyenler evet, uzakta olun.