şükela:  tümü | bugün
 • yeni yeni parlayan bir grup. anadolu rock denen muzikten yaparlar, slisti mutlu ari'dir. bateristi senel aytas'tir. eletrogitarcısı yaren'dir, bascısı daa himmm himmmm animsayamadim. cuma geceleri beyoglunda fermantasyonda cikarlar. ayni ismi tasiyan bir albumleri vardir, delioglan isimli sarkilari guzeldir, tafsiye edilir.
  ha bu arada mutlu cem karaca sarkilarini en iyi soyleyen adamlardandir.
 • grubun bas gitaristi ertan subasat'tir, kendi halinde yasayan ozel bir insan oldugu için pek goze carpmaz, yaren grubun elektro gitarcisi ve yakisikli vitrin insanidir, sirf yakisikli ve boylu poslu diye haluk levent'in gulendam klibinde bas çalmistir. grup geçen yil çikan albumlerinden sonra tanimlanamaz bir duraklama donemine girmistir. arada bir tv muzik programlarinda boy gosterirler.
 • ikinci albümlerini çıkarma çabasındalar ama bir türlü nasip olmamakta. şenel ve yaren kardeşler dünya tatlısı insanlardır. mutlu kardeşte ince bel denen mekanda görülebilir.
 • solisti muzik hayatina 95' de istanbul universitesi avcilar kampusunun kar$isindaki vanessa kafede 3 akor e$liginde bulutsuzluk ozlemi $arkilari calarak ba$lami$tir, oysa istese endustri muhendisi olabilirdi...
 • 1997 ocak - 1999 ekim arası multi keyboardist olarak çalıştığım ilk müzik grubu.profesyonel olarak müzik hayatıma bu grupta başladığım gibi ilk profesyonel sahne deneyimimi de bu grupta yaşadım.ocak 1997'de gruba girdiğimde ilk bakırköy deniz bar'da bar programlarına başladık.beraber ilk konserimizi 22 mart 1997'de tekirdağ - saray ilçesi belediye binasında verdik,daha sonraki konserlerimiz çeşitli üniversitelerde, bir kaç dernek ve şirket'in özel gecelerinde devam etti.daha sonra müzikal anlaşmazlıklarımızdan dolayı ayrıldık.ben nautilus grubuyla çalışmaya başladım.grubun diğer dört elemanı olan mutlu arı, ertan subaşat, yaren karahasan, şenel aytaş 'tan kurulu yırtık uçurtma çalışmalarına halen devam ediyor.ilk albümleri olan "yırtık uçurtma" 'yı 2001 yılında reel müzik'ten çıkardılar.şu aralar ikinci albümlerinin hazırlıklarıyla uğraşmaktalar.her zaman başarılarının devamını dilerim.

  yırtık uçurtma'yla birlikte verdiğimiz konserler:

  22 mart 1997 - tekirdağ - saray belediye binası
  9 mayıs 1997 - yıldız teknik üniversitesi - yıldız kampüsü
  22 mayıs 1997 - istanbul teknik üniversitesi - taşkışla kampüsü
  28 mayıs 1997 - mimar sinan üniversitesi - beşiktaş kampüsü
  15 haziran 1997 - muammer karaca tiyatrosu - beyoğlu
  13 kasım 1997 - mimar sinan üniversitesi - beşiktaş kampüsü
  aralık 1997 - iktisatçılar derneği lokali
  aralık 1997 - ajans toplantısı
  18 mayıs 1998 - istanbul teknik üniversitesi - taşkışla kampüsü
  27 mayıs 1998 - istanbul teknik üniversitesi - maçka kampüsü

  birlikte program yaptığımız barlar :

  ocak 1997 - deniz bar (bakırköy)
  mayıs 1997 - ekim 1999 - meis bar (taksim)
  mart 1997 - ferdane bar
  mart 1997 - aralık 1998 - asparagas bar (taksim)
  nisan 1998 - west side bar (bodrum)
  ? - sappho bar (taksim)
  şubat 1999 - mayıs 1999 - homeros bar (kadıköy)
  şubat 1999 - sis bar (ortaköy)
  temmuz 1999 - barfix (tekirdağ-kumbağ)
  temmuz 1999 - anatolia bar (kocaeli fuarı)

  http://www.yirtikucurtma.com/

  (bkz: barış göker)
 • (bkz: ozan aytas)
 • yaren karahasan gibi şahene bir insanın gitaristi olduğu grup.
 • uçması pek bir zor olan uçurtma.
 • video klipleri kral tv'de seyredilebilir (bkz: yeni umutlar) ikinci albümleri iki'yi henüz çıkarmış, aşmış anadolu rock grubu. anadolu rock denen tarzın en iyi icracıları, hayranlarıyım, fanlarıyım*
 • bateristleri, bateristliginin yaninda super de sarap servisi yapan, misafirperverligiyle taninan bir kisidir.