şükela:  tümü | bugün
 • yakalarsam kızılcık sopası ile döveceğim kişidir. arkadaş nası kilo almıyosun? iki lokma birşeyler yiyorum, su içiyorum yarıyo ki bana. spor mu yapıyosun? çok mu sevişiyosun? hareketlimisin? akşam koşusu mu sabah koşusu mu yapıyosun? nasıl yakıyosun bu kcal ları sen? nedir amk nasıl kilo almıyosun?
 • yeryüzünde en kiskandigim insan modeli. lan böyle bir haksizlik olabilir mi? nasil bir adalettir bu?

  ben kilomu sadece korumak icin sporun kralini yapayim yine de iki cikolataya bir avuc antep fistigina iki kilo alayim.

  insafsiz hayat...
 • yirmili yaşlarındadır. otuzu devirsin görürüm ben onu.
 • metabolizması hızlı olan insanlarda görülür.
 • bana göre dövülesi sövülesi insandır, kıskanırım kendilerini.
 • sülalenin erkeklerinin dahil olduğu insan grubudur diyebilirim. sadece bizim sülalede sayıları neredeyse iki elin parmaklarıyken, azınlıkta olduklarını söylemek tabii ki de gayet zor benim için.

  hayır yani ben su içsem yarıyor ama abim iki ekmek yese en ufak bir göbek çıkmıyor, anlık şişkinlik bile yok arkadaş. sen insan mısın, insansan nasıl bir insansın diyorum her seferinde. hep zayıf hep zayıf...
 • benim de aralarında bulunduğum insan türüdür...

  bazen hayvan gibi yiyorum, çevremdekiler bile şaşırıyor nereme gidiyor bu yediklerim diye. öyle yiyip yiyip sıçan bi insan da değilim, hagaten nereye gidiyo la bu yediklerim ?

  1.73 m boyunda, 61 kg olan bir kişiyim, geçen gün 12'de şinitzel yiyerek güne başladım, ardından 5'te yemekhanede standart çorba+sulu yemek+ pilav+tatlı kombinasyonunu yedim, 8-9 arası midem guruldadı büfe hamburgeri yedim, gece 1 falan olunca da acıktık arkadaşlarla dışarı çıkıp bütün ekmek tavuk yedim. şimdi bunu anlatıyorum su içsem yarıyor diyen arkadaşlara, ağzıma ıslak tuvalet terliğiyle vuracak kadar sinirleniyorlar bana...
  bazen ben de istiyorum şöyle su içsem yarasa da azcık kilo alsam falan. kaburgalarım sayılmasa, kemiklerim batmasa arkadaşlarıma, sevgilime ama yok abi! bi deri bi kemik geziyorum afrikalı çocuklar gibi. şimdi aranızdan, ulan daha ne istiyorsun allah'ından diyenler var, duyuyorum sizi ancak o kadar basit değil aga o iş. sevgilimin omuzuma kafasını yaslayıp, onu teselli etmenin nasıl bir duygu hiç bilemedim? aldığım giysilerin vücuduma cük oturması nasıl bir duygu hiç bilemedim ? ergenliğin aldığım kemerlere delik açarak geçti amına koyim.
  şimdilerde ise eve ne zaman gitsem annem,"kilo mu verdin sen?" diyor. ah ben anacığım kilom mu var ki vereyim. bedenimde su, kemik ve kastan başka bir şey yok ki...
  son olarak, hayatını idam ettiremeyecek kadar kilolu insanlardan özür dileyerek entryimi noktalıyorum ama ben de mağdurum arkadaş beni de anlayın!

  11 yıl sonra gelen edit: yaş 33 oldu kilo 65, alkol gırla. demek ki bazı şeyler yapı meselesi.
 • bir çok hastalığın habercisi olur zaman zaman.
 • kurtlu olabilir. ciddiyim lan tenya falan olabilir piçlik olsun diye söylemiyorum kardeşimde vardı... evet.
 • hepsi olmamakla birlikte genellikle istediğinde kilo alabilen kişilere imrenen insandır. (bkz: imrenmek)
hesabın var mı? giriş yap