şükela:  tümü | bugün soru sor
  • az önce annemi uğurladığım sınav.

ben okumadım anam okusun.
  • sınavın yapıldığı 2 okulun yanı başında davulla zurnayla konvoyla gelin alma eylemi gerçekleştiren gelin ve damat tez zamanda boşanırsınız umarım, o çocukların velisi olsam net döverdim. neyse ki birileri polisi aramayı akıl etti ve 40 dakikadır çalan davul ve zurna sustu.
  • 2 gündür bir adet orospu ve 1 adet orospu cocuguyla girdiğim sınav.

ilk gün kitapçıkların optik formlara erken doldurulsun diye dağıtıldığı* sınavdan önceki 15-20 dakikalık sürede kitapçığı önüne alınca soruları çözmeye başlayan bir adet orospuyla aynı sınıftaydım. gözetmen öğretmen kağıtları toplarken fark edince çok güzel salağa yatarak

-"aaa sınav başlamadı mı? aaa tühh"

bunu duyunca gözetmenlerden ikisi de aman salla deyip geçiştirdiler.fakat ertesi gün aynı mekan,sınıf kadrosu ve baş kahramanımızın bulunduğu bir hikaye daha gerçekleşti. tesadüfe bakın ki hikaye de dün yaşanan hikaye!

gözetmen öğretmenlerden biri dünden farklıydı, kız tekrar 15-20 dakika önce kitapçık dağıtıldında hemen başladı, yeni olana işaret ettim bu kız sınava başlıyor bakın diye.

ve kahramanımız orospu tekrar aynı şekilde salağa yatmasın mı?

dünki gözetmen öğretmene dönerek:
    -hocam kız 2 gündür aynı şekilde bütün sınıfı salak yerıne koyarak başlıyor bir işlem yapmıyacak mısınız?

cevap...

+yapıcak bir şey yok

nasıl yok ıvır zıvır ufak tefek laf atışmalarıyla da geçiştirildi. hocaya dönüp:" isminizi öğrenebilir miyim?" diye sorunca dönüp bana:

+şikayet mi ediceksin aslanım. demesi...

şimdi ben bu orospu cocugunu nasıl fetöcü diye içeri attırabilirim.

edit : bir çok yazar arkadaş hemen iletişime geçti gerekli bazı adımları söylediler, bunların arasında bimer ve ösym deki anket var. bir de resmi evrak olsun, kesin bakmak zorunda kalırlar diye dilekçe yazılması yönünde bir bilgi geldi. avukat arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

edit biraz da imla

peşinizdeyım orospu cocukları
  • dün sürem, bugün bilgim yetmedi.
  • sınavdan çok sınav görevlilerinin zorladığı sınavdır.
    girişte üstümü arayan polisin gözünün saçıma takılmasıyla olaylar sökün etti. geçen yıl zeytinli rock festivali'nde saçıma yaptırdığım örgü çıkarılabilir bir şey zannedildi. böyle alamayız, kenarda bekle dendi. başka bir polis gelip ayak üstü sorguya çekti. bunun bir aksesuar olmadığını, içinde saçım olan bir örgü olduğunu, kaldı ki metal bir şey olmadığı için neyi sorun ettiklerini anlamadığımı söyledim. sanırım canınız sıkılıyor, takacak şey arıyorsunuz dedim. polis, niye saçımı gizlediğimi sordu.
    arkadaşlar bahsettiğim şey bir tutam saç üzerine yünle yapılmış bir örgü. bilen bilir. neyse bina sorumlusu çağrıldı, orta yol bulundu. girdim oturdum. iki dakika sonra sadece gözleri görünen çarşaflı bir kadın aday geçti önümden. benim bir tutam saçım on dakika sorgulanırken bu aday benden iki dakika sonra salona nasıl girdi?
    konu tamamen yaşam tarzı, üniversite sınavında bile. benim için gerçek bir sınav olsaydı (ikinci ün. için girmeseydim sınava) eminim ki elim ayağım titrerdi.
    kafalarındaki normalden bir tutam bile uzaklaşırsan göreceğin muamele bu. kabul edelim.
  • sınavdan çıkınca içmek için ağaç dallarının arasına sakladığım tek sigaramı alanın amk.
  • dahi anlamındaki de'nin yazımına dikkat etmeyenler ağlayın aq :)
  • kizimdan ilk yorum soyle oldu;

- sorulari kolay tutmuslar sistem degisikligi goze batmasin ama, sorulari gereksizce cok uzun metinli ve ciddi celiskili hazirlamislar sure yetmesin diye.

herkese simdiden hayirli olur umarim.
  • girecek olan adaylara hiçbir şeyin kendilerinden daha önemli olmadığını tekrar hatırlatırken başarılar dilediğim sınav :)