• bu sınavla beraber özellikle matematikte köklü değişikliğe gidildiği belli ama bunu yaparken keşke kitapları ve örnek soruların soru formlarını da sınava uygun olarak hazırlasaydılar. bu seneki sınav girenler için yazık oldu.
  • geçmez sanmıştınız,o da geçti.
  • " kalite güven ve istikrarın adresi " ne denilebilir ki? bir okul için en iyi slogan.
  • tyt-ayt iki sınavında soruları bence gayet kaliteliydi.ikinci sınavın matematiğinin aşırı derecede analitik içermesi saçmaydı ama.ve tyt de verilen sürede tüm soruları okuyup işaretleyebilen varsa ya insan değildir ya da insan değildir.ama helal olsundur.
  • 5 gün sonra açıklanacak. hiçbir sınava bu kadar bel bağlayıp açıklanmasını dört gözle beklediğimi hatırlamıyorum. hiç umudum yok ama umarım sonuçlar yüzümü güldürür. çok yıprandım bu süreçte, çok ağladım. umarım sonuç yüzümü güldürür.
  • şakadan olsun gireyim dedim galiba üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler başlıklarına sosyal medya üzerinde yazdıklarımın alayını hatırlamak üzere girip okumak zorunda kalacağım. 12 yıl önce yazdıklarımı hatırlamamak normal yani.

bu senenin sınavına girenler baya değişik olacak, siyasi, maddi ve manevi anlamda anlam karmaşaları yaşayanların katıldığı sınav. hangi noktada olursa olsun politikleşmiş, gizli bir develüasyona şahit olmuş, mal mal gezerkern anlam veremediği olguların içine itilmiş bir sürü aday velhasılı.
  • çok mesai harcadım ama kötü bir sınav geçirdim. keşke böyle olmasaydı.
  • sonuçları 31 temmuzda açıklanacak.
  • tik tak tik tak... saatler sonra geleceğim ellerimde
  • lutfen bazı andavallar buraya "aciklandi" yazip çocukları heyecanlandirmasin. hayır yani nasıl bir malsınız ki bundan yıllardır zevk alıyorsunuz cozemedim
hesabın var mı? giriş yap