şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ygs 2019) (bkz: lys 2019)
  • gireceğim sınav.

edit:kaldı 230 gün.hala kendimi yeterince verimli çalışıyor hissetmiyorum.düzen oturtabilsem her şey daha güzel olacak.
  • seneye bu zamanlar (belki biraz daha erken) yapılacak sınav.temennim sistemin değişmemesi yönünde.*
  • seneye gireceğim sınav. çalışma isteğim falan hiç yok. mezuna kalmak da istemiyorum. zor günler bekliyor beni anlaşılan. seneye bu vakitler editlerim burayı.

(bkz: buralar değerlenecek matmazel)

edit: sınava girecek suserler yeşillendirsin konuşalım, tartışalım.

edit 2: ekşi sözlüğü üniversite sınavı bitesiye kadar bırakıyorum siz yine de yeşillendirin geri döndüğümde bölümleri konuşuruz. hepinize başarılar.

tyt matematik beni çok zorlarken ayt matematik rahattı diye düşünüyorum geriye kalan tüm dersler de ortalamaydı. umarım herkesin istediği olur. ilerisi için de başarılar dilerim arkadaşlar.
  • hadi bakalım
  • yks 2019 öğrencilerinin gireceği sınav. başarıyı sanal sınıf ile garanti altına alabilirler :)

(bkz: sanal sınıf)
  • kaldı 300.
  • eğer tarihlerde bir değişiklik olmazsa seneye haziran ayında gireceğim, hayallerime giden yolda basamak olacak, şimdiden streslerden stres beğendiren sınavdır.

diğer yarışmacı arkadaşlara da başarılar dilerim, kalemimiz keskin gazamız mübarek olsun.
  • üç arkadaş iddiaya girdik en düşük sıralamayı yapana lüks restorantta hesabı kitleyeceğiz. kendi senemizdeki gibi sıralamalar gelirse rahatım ama bunlar çalışır hesabı ödememek için mecbur son ay test deneme çözeceğim*

aylar sonra gelen edit: birinci ben oldum, sonuncu olan arkadaşımızsa uyuduğu için ikinci oturuma giremedi. mekan önerilerine açığız*
  • 345 yayınlarını çözmeye şimdiden başlayın.
    (bkz: ales)