• temkinli olunması gereken sonuçlardır. adam başka bir başlıkta 22 cm, 10 bin maaş diye veritabanı entry'si girip, bu başlıkta odtü kazanmış. *
  • ege üniversitesi - çift çiğdemli bilgisayar mühendisliği

edit: onlarca tebrik mesajı aldım. kaç binle girdiğimi merak edenler, bölüm yeni mi açıldı diye soranlar, ortamına çağıranlar oldu. hatta ege üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünün whatsapp grubuna bile davet edildim. troll girişimi başarılı oldu.
  • boğaziçi tıp, odtü hukuk esprisi yapacak olanlar için peşin not : siktirin gidin lan burdan orijinal espriler bulun.
    sonuçlardır.
  • bir grup genç daha 4-5 sene oyalanacak demektir
  • ta 15 yaşında kurduğum bir hayal vardı, psikoloji okumak. sonra 16 yaşında bir hayal daha eklendi yanına, kırk yaşından itibaren senenin en az 6 ayını denizin üzerinde gecirmek.

meslek lisesi mezunuyum ve üniversiteye giremedim, ticarete girdim. 35 yaşına giriyorum eylül itibarıyle. kadir has üniversitesi psikolojiye yuzde 50 burslu olarak yerlestirildim. zaten 3 tercih yazmıştım, kadir has yüzde elli, yuzde 25 ve ücretli. ılki geldi. yaş 35. sanırım hazırlığı atlarım, yıl sonunda küçük bir tekne alıp ufak ufak denizciliğe de başlıyorum... vay be... 40 yaşında allah'ın izniyle ikisine birden ulaşma imkanım var... vay bee.. cok duygulandım haa.. vay be..
  • 15 seneden sonra tekrar yaşadığım üniversite yerleştirme sonuçlarını öğrenmenin tatlı heyecanının arından, hedefim ve ilk tercihim itü jeoloji mühendisliği'ni kazanarak durduk yere mutlu hissettiren yerleştirme sonuçları.

artık resmen celal şengör'ün öğrencisiyim.
  • geçen yıl evimize gelen yardımcının kızının ankara’da tıp, mevcut yardımcımızın kızının da ankara’da bilgisayar mühendisliği kazandığını öğrendiğim sonuçlar. her ikisine de kendi çocuğum kazanmış kadar sevindim. annelerinin emekleri boşa gitmemiş belli ki. sadece dersane parasını çıkarmak için çalıştığını söylüyordu her iki kadın da. keşke imkanım olsaydı da kızlara öğrencilik hayatlarında destek olabilseydim. o kadar düzgün karakterli çocuklar ki...

edit: babam ve annem tip kazanan kiza burs veriyor, digerine de arada bir destek olacaklar.
  • zamanında ülkenin en iyi inşaat mühendislerini mezun eden istanbul teknik üniversitesi-inşaat mühendisliği bu yıl son öğrencisini 57 bin sıralama ile almış.
    5-6 sene önce 15 bininci olup itü inşaat tutmayıp yıldız inşaata girip üzülen arkadaşlar şu an mezun oldu ve çoğu işsizler.
    inşaat sektöründeki krizin ve işsizliğin gençlere yansımasını da 2019 yks sınavında görmüş olduk.
  • kiliste mülteci bakım onarım kazanmışım, inşaaallah hayırlı olur hepimiz için
  • bugün iş arkadaşımın baldızının ayvansaray bilgisayar mühendisliğine girdiğini öğrendik. 268000 sıralama ile. amk senin gibi eğitim sisteminin. bu kız şimdi bir şekilde okulu bitirecek ve bilgisayar mühendisiyim ben diye dolaşacak.
hesabın var mı? giriş yap