şükela:  tümü | bugün
  • rezerved
  • vallahi ysk 2020 diye okudum..be ne aq içimiz dışımız ysk oldu, seçim oldu..
  • bu sene mezuna kalacak öğrencilerin seneye girecek olduğu sınav. umarım kimse kalmaz.

edit: artık rakibinizim. adam olun. ayrıca daha önce mezuna kalmış olanlar varsa tavsiye için yazabilir.
  • soru sayılarında değişikliğe gidilmesi gereken sınav.
  • her yıl yaklaşık 2,5 milyon başvurunun 700.000 civarındası yeni mezunlardan oluşuyor , gerisi eski mezunlardan oluşuyor. gelecek yıl da yaklaşık bu şekilde kişinin gireceği sınavdır.
  • üniden mezun olunca girsem mi diye düşündüğüm sınav bakalım
  • şimdiden matematik için özel ders verecek birisini aradığım sınav. sözelciyim ama en aşşağı 20 net yapmam lazım. önümüzde 1 sene var diye düşünürsek bana 30 net çıkartabilecek birisini arıyorum. ciddili...
  • 29 yıl aradan sonra girmeye karar verdiğim sınav ama hedefim bir yıl sonraki yks 2021'de derece yapmak.
  • matematikten kitap önerilerinizi bekliyorum.
    karekok ve 345 hariç.
  • #reserved
    tekrar hazırlanıp gireceğim sınavdır. kendime bir hedef koymaya karar verdirten sınavdır. evet, sonunda ben de hedef koymaya karar verdim. ama bunu kimselere söylemeyeceğim. sadece ben bileceğim. eğer olursa, gerçekten neredeyse bir mucize başarmış olacağım. bir zaman sonra da sözlüğü tamamen bırakmış olacağım. işte o zamanlarda bu entry'me bakmaya geleceğim bazen. geçen yıl yapamadığımı adım adım başarabileceğimi görmek için... vakit geç olmadan. ne zorluklar olursa olsun, ümidini kaybetme renemerin. çünkü kaybedersen, kendini de kaybedeceksin bu yolda. şimdilik reserved. tekrar uğramak, ve güzel haberler almak ümidiyle. 2020 yılına dek, nos vemos de nuevo 2020!
    -renemerin, 30/7/19, öğrenci, tm lover.