• corona corona dedim tarihi erteledim
    turizm açılır diye hemen geriye çektim
    sakın dislike'lama beni fena üzerim
    bana ne lan açıklamam sonuçları

herkese eşit, niteliksiz eğitim
    bol bol test kitabına, ver paraları yiğidim
    uykusuz geçen gecelerin, umrumda mı benim

#sandiktagorusuruz yazılırken ne de ürperdi içim
    hemen ardından yeni yeni düzenlemeler getirdim
    bu işin de uzmanı benim, hep en iyisini bilirim

limit türev ve de integralsiz girdin
    yetmedi, sana yarım saat süre verdim
    barajı kaldırdık hayvan, nedir senin derdin

sınav stresi diye bütün sene başımın etini yedin
    üniversite okumadım ki ben, söyle nereden bileyim
    sonuçları boşver, zaten her türlü işsizsin
  • kazanan arkadaşlar ilk işiniz üniversitenizin erasmus imkanlarını araştırın ve gidin
  • açıklanmayan sınav yapmışlar
  • (#112115170)

o sondaki ünlemli "boomer!" sözü :( dhghgjfjg
  • ösym sınavı fazla abartmadığı sürece, istediği zaman açıklar. daha önceki senelerde 3 haftada açıklanan sonuçlar da olmuştu ancak bu sene özel bir sene ve çocuklar zaten çok fazla stres altındaydı, o yüzden zaten bence günlerdir hazır olan sonuçların bekletilmesinin manasını da anlayabilmiş değilim ya da hafta içi açıklanacak diye muğlak bir açıklama yapmak yerine keşke gün ve saat verilse de bu çocuklar ha şimdi ha sabah diye kıvranmasa.
  • bu sene sınava giren gençler 2011 de 10 yaşında idi. bu haberi hatırlamazlar. ygs'deki skandal. bu sene çok daha fazla talep gittiyse artık. 1 saatlik işi 12 gündür açıklayamadılar.
  • bekleyenler ve başlığı haber almak için takibe açanlardan gereksiz yere entry yazdığım için özür dilerim ancak okuyan işsiz kalıyor diye merak etmeyecek miyiz? şu an hayatımızdaki tek büyük olay bu tahmin edersiniz ki ve şehir dışına çıkacak olanlar var, ailesinden ilk defa ayrılacak olanlar var. bu kişilerin ne zaman belli olacak diye heyecanlanması kadar normal olan ne var?
  • açıklanmıştır.
  • hepinize hayırlı olsun gençler..akıl sağlığınızı yitirmeyeceğiniz bölümler nasip olmuştur umarım.
hesabın var mı? giriş yap