şükela:  tümü | bugün
  • bir kız özdeyişidir, cümlede ki normal, neye göre normal, kime göre normal bir türlü açıklanmaz.
  • sempatik ama yakışıklı değil anlamına gelen söz. o yüzden bu lafı işitenlere çare 2 bira diyoruz.
  • yedekte tuttuklarindan birisi olacaktır. ileride çocuk yapmak için bi gün sana muhtaç olursa ve sende evlenmemissen seni donör olarak kullanacaktır.
  • normal işte, şempanzeden hallice.
  • bu lafa en çok ben maruz kaldım sanırım. paso red. red canavarına dönüştüm resmen üniverstedeyken.

neden tipsiz miyim diyorum,

yo gayet iyisin,

ee sorun ne lan diyorum, muhabbet desen var diyorum, ikimizde benzer dünya görüşüne sahibiz ok diyorum, beni kibar nazik entel de buluyorsun (ki öyle değilim aslında sana karşı öyleyim) ortam desen senin için ortama bile gireriz anam modundayım. sorun ne aq dedim ya, ne yanından atıyorsun, ne kabul ediyorsun.

olm bari tipsizsin de de rahatlıyım diyorum, yok.

lan hiç olmayacak bu iş de diyorum, vazgeçeyim, yok.

en azından anlamış olur, kabullenirim diyom bir şey söyle, yok.

lisede de benzeri vardı, olabilir derlerdi hiç olmazdı hatta dedi ki olabilir demek hayır demek olmuyor ki sen niye ümitlendin ki diyor.

ulan keriz gibi 3 ay ile 3 yıl arasında değişen sürelerde kız bekledim, platonik hep, kurudum gittim bekle bekle, yaş 31 oldu mallığıma doyamıyorum.

beni sikmek isteyen hatun varsa mesaj kutumu yeşillendirsin.
  • asosyalliğin tipine vurmuş sözlük yazarının flötleştiği kızı arkadaşlarına değil de sözlük halkına anlatması durumu.
  • seni yedekte tutuyorum sana uygun bir pozisyon bulursam oynatıcam demektir meali. senden yakışıklı birini bulduğunda hiç flörtleşmemis gibi davranacaktır bunu bil
  • bir boka benzemiyorsun, amımı parmaklasan da ıslatamazsın. çirkin dememek için normal diyorum, götümü sana siktirmem.
  • ve kızlar normal erkeklerle ilgilenmezler.