şükela:  tümü | bugün
  • çöl kültürü eseridir..
    bugüne dek çiçek dahi sulayan yobaz görmedim..
    isterler ki her yer aynı islamiyetin çıktığı arap çölü rengi olsun...

keşke ağaç dini olsa.
  • en çok da noel ağacından nefret ederler.
    neden acaba?
  • kafirlerdeki ağaç sevgisi diye karşı başlık mı açılsın illa.

ne kadar düzeysiz başlık öyle.
    laf olsun beri gelsin !
    amaç boş provakasyon !
  • nedeni fikir-zikir birliğidir.

en çok nefret ettikleri zeytin ağacıdır. ölümsüz olması ve arkasında yahudilerin saklanma olasılığı yüzünden ellerinden gelse ülkede bir tane bile bırakmazlar.

he, bi de osmanlı derler. osmanlının güdük kafalı adamları bile o akdeniz havzasında ulaşabildikleri her yerde bu ağaca saygı duymuş ve yağının ticaretini teşvik etmişler.

öff; anadolu'nun ne büyük günahı varmış ki; cezası çek çek bitmiyor böyle...
  • nefret değil de kesiyorlar efendim durduramıyoruz. yazlık komşumuzdan biliyorum. bahçesi öyle ağaçlıktı ki mistik bir görüntü oluşmuştu. bir tane ağaç bırakmadı. berber gibiler şurayı da keseyim burayı da keseyim.
  • ağaç özelinde bir nefret değildir.

total bir mefret ve huzursuzluğun bir kısmıdır, hatta çok önemsiz bir yüzdesidir.

aileleri tarafından zehirlenmeye başladıkları andan ölene kadar hayatlarını var olduğu bile bilinmeyen bir ütopyada yaşamak üzerine kurarlar. bunu da yine tanrılarını kandırdıklarını düşünerek yaptıkları fiileriyle desteklerler.

kutsal kitaplarındaki misal 350 tane yasak/günah varsa onlar bu günahlar için materyalist olanlari secerler. örtünmek vs yalan söylemek olsun diyelim, bu iki madde icinde insanlarin görebileceğini secerler ki hem toplumi hem de o sark kurnazi beyinlerinde tanrilarini kandirmis olacaklar.

hayatlari nefret etme uzerine kurulu homurdanan tiplerden ne beklersiniz ki?
  • ruhlarındaki çoraklığı dünyaya yayma hastalığıdır.
    öküz olmasalar bu kadar acı yaşatırlar mı?
  • hepsi o elma ağacı yüzünden... kadından da ağaçtan da aynı sebepten nefret ediyorlar.. elma ağacı vardı, havva ye diye ısrar etti, cennetten şutlandılar...

her şey bu ikisi yüzünden oldu...kafa bu yani..
  • koç üniversitesi yapılırken binlerce ağaç kesen koç da yobazdır.

http://emlak.haber7.com/…cunagackatliamininhikayesi
    --- spoiler ---
    kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz...
    hz. muhammed
    --- spoiler ---