şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kripto paralar için borsa sitesi. ama öyle böyle değil, ne poloniex.com ne bittrex bu kadar çok tedavül çeşidini bir arada barındırıyor. hatta o kadar ki piyasası deli oynayan altcoinler (24 saat içinde %1500+ yükselenler filan) dahi burada bulunmakta. ama hacmi yalnızca 5810 btc, yani 13m$ civarı. üyelikler bu taraftan =>

ekran görüntüsünü de buraya bırakıyorum ki ilerde bakıp oha lan diyebilesiniz *, çünkü buralar değerlenir hissindeyim.

edit: ss linki kırılmıştı, tazelendi.
  • investbox adında bir coin faizi sistemi bulunan kripto para borsası. investbox'u kullananları mesaj kutuma bekliyorum.
  • giriş yapamadığım site, umarım dükkanı kapayıp gitmemişlerdir.
  • çoğu coin'de malesef hacim çok zayıf. vertcoin burada geçiyor diye girdim, ethereum'a çevirdim. fazla masraf olmasın binance'ta geçen bir coin ile transfer edeyim dedim ama malesef hem işlem hacmi olan hem transfer maliyeti düşük bir ortak coin bulmak çok zor oldu.

market cap'i 32. sırada olan verge diye bir şey buldum ondan almaya çalışıyorum. bütün bunlar çöpten bulduğum 70 küsür tl'lik vertcoin'i dönüştürme amaçlı.

edit : 2.86 vertcoin ile girip, 411 küsür verge coin ile çıktım.
  • hacker kardeşlerimiz 72m usd.lik btc'yi iç etmişler buradan.
  • %17 sinin hacklendiği ve iflas verdiği söyleniyor
  • hacklenen ve iflas ettiğini açıklayan borsanın adı youbit'tir, yobit değil.

şakkır şakkır çalışmakta olan shitcoin borsası.
  • nadiren uğraştığım altcoin transferlerini ve fork takiplerini yaptığım borsa.

an itibariyle b2x forku konuşuluyor chatboxta ve ilk kez burada bu kadar türkiyeli olduğunu görüyorum
  • ünü iyi olmayan bir crypto exchange sitesidir. sonunun ne olacağı belirsiz olduğundan fazla para ya da coin tutmamakta fayda var.
  • alis - satis emirlerinde kendi emirlerine oncelik veren, sizin emrinizi execute etmeyen boktan site.. bulasmayin derim. tek artisi (bkz: dogecoin) trading yapilabilmesi.. baska numarasi yok, ticketlara cevap yok, guven kat sayisi sifirin altinda