şükela:  tümü | bugün
  • genellikle o hareketleri yaparken kilitlenen erkektir bu.
  • dar beyaz eşofman giyenleri mevcuttur.
  • esnektir.
  • sağdan soldan duyacağı tepkilere karşı dikkatli olması gereken adamdır. arkadaş ortamında "gay, karı kılıklı" gibi dalga geçmelere maruz kalır. aile ortamında "yoga yapana kadar namaz kıl" tepkileriyle karşılaşır. yoga yaptığının bahsi bir ortamda geçince ilk duyanlar hemen "kız düşürmek" amacıyla yapıldığı gibi teorilerle saldırır üzerine. halbuki bu olaya başlamaktaki asıl amaç sinüzit+migren+stres kombosunun yol açtığı baş ağrılarına derman olması amacıyla olarak bir derginin köşe yazısında okunulmuş ve son çare olarak başvurmuştum. yıllarca spor yapmayan ve götü göbeği salmış bir adam olarak ilk bir kaç hafta kan ter ve ağrılar içinde zorluklarla geçse de ilk bir ay sonunda sınıftaki balerininden tutun türlü dansçı ve sporcu kızlardan daha rahat ve dengeli biçimde hareketleri uygulayarak kıskançlık ve nazar gözlerini üzerime çekmiştim.

işin garip yanı 20 taş gibi hatun + 1 ayı (ben) sınıf içinde yoga yapmamıza rağmen; ki bilen bilir bazı pozisyonlar vardır önündeki insan belini 90 derece kırarak önünde eğilmek suretiyle (malum kelimeyi kullanmamak için zor tutuyorum kendimi) belini kırmasına ve kalçasını suratına dayamasına rağmen artık hareketlerin zorluğundan mıdır nedir gıdım etkilenmiyordum.

hangi sebepten olursa olsun eğer iyi niyetle başlamışsanız bu merete etraftaki insanların laflarına dikkat etmeyin derim. zaten söylemeyin de yaptığınızı(ha olur da kız ortamı olur orada çıtlatın ekmeğini yersiniz). bir kaç seans atlatabilirseniz devamında gerçekten yararını görürsünüz. ne stres ne ağrı, pamuk gibi bir adam olup çıkıyor insan.
  • bazilari insana wooow dedirtir!
  • ne ibnedir ne de kız düşürme derdindedir.

işsizdir!

şaka la şaka. yoga güzel bir şey, hakkaten vaktiniz ve paranız varsa, kafanız da rahatsa gidin. rahat olan kafanızın biraz daha rahatlamasını sağlar. zaten bunların kurslarına gittiğinizde hep kodamanların ve ünlülerin yaptığını görürsünüz. teoman'ı da gördüydük bir kere bu ortamlarda. bunların da manita düşürme derdi yok tamamen antin kuntin olmaktan geliyor.

işi ilerletip hindistan'a falan giden versiyonları var ki hele bunların hiç ibne olmak ya da kız düşürmek ile ilgileri yoktur.
  • ömrü boyunca max 3 veyahut 4 masturbasyon yapmıştır
  • derste eğilip bükülemezler ve gri eşofmanı gtünde düşer çekeyim derken ders biter. birde ısrarla çorapla yapanı var kayıp tepe üstü gidecek bigün haberi yok.