şükela:  tümü | bugün
105 entry daha
  • hanım isteyince gittik . müthiş birşey , herkese tavsiye ederim.
  • kendini güldüren erkeklerden hoşlanır.
  • o erkek ki sabırlıdır, nefesini 3 saniyede alır 6 saniyede verir.
    yeri gelir partnerine sinirlendiğinde küfür etmeden önce içinden sakince 10 a kadar sayar.

ne iyi adamdın sen yoga yapan erkek .
  • yoga yapmak yerine 2 bira içmesi gereken erkek çeşidi. bu sayede de aradığı aydınlanmaya ulaşabilecektir.
  • işime yarayacaksa olacağım erkek.

tırt bir özel hastanedeki manyak kardiyoloğun şahsıma verdiği dikkate değer tek öneri.

kendisinden diğer inciler;

- meslek mi değiştiriyorsun? sen o işi yapma, tekrar düşün.
    - ortaçağda cılız bir savaşçının eline kılıç kalkan verirsen, onları kaldıramaz, savaşamaz, ölür. bu dönem de stres çağı, stresi kaldıramazsan ölürsün.
    - cipralex, lustral görüyorum burada. iç sen, cipralex iç.
    - spor mu? spor yapma. yürüyüş, koşu, fitness falan ‘zararı var mı’dan önce ‘faydası var mı’ diye sormak gerek. bence sporun faydası yok. çok iyi koşucuydu ama çok uzun yaşadı diye bi şey duydun mu sen? öyle sporlar yapma. sen yoga yap.
    - ha ekg mi? bişi yok ya takılma kanka.

halbuki gayet rahat, sakin bir şekilde bir hastanın bir tıpçıya normal olarak uzmanlığı hakkında danışmak için gitmiştim. doktorların hep bok olan tarafıyla muhatap olduğum için de temkinli, az ve öz konuştum.
    gerginliği, siniri, stresi mi gördü ne etti bilmiyorum ama bildiğin montla sıç moduna girdi adam.

ulen seni orada çalıştıranın şarap çanağına sıçayım. göt! utanmasa sen çok yaşamazsın, ikinci bir kriz sonra dört kollu diyecek.
  • normal erkek. abartmaya gerek yok. çoğu insan meditasyonla yogayı karıştırıyor. aydınlanma maydınlanma esprileri havada uçuşmuş. oysa yoga daha esnek ve güçlü bir vücut için yapılır. ayrıca dışarıdan göründüğü kadar da kolay değildir. doğru yapıldığında özellikle hamleli spor yapanlar için sakatlığı önleyici etkisi çok yüksektir, çünkü vücuda güç ve esneklik kazandırır. yoga’yı çok iyi bilmiyorum, ama fitness salonundan çıkmadan önce mutlaka bazı temel hareketleri mutlaka yapıyorum. çok daha iyi hissettiriyor.
  • ne kadar zorlarsam zorlayım ne yogayı, ne de yoga yapan erkeği ciddiye alamıyorum, olmuyor. fazla zorlama, fazla özenti, fazla anlamsız bir aktivite (spor demeye dilim varmıyor gerçekten)

hafif duyarlı arkadaşlardan çokca mesaj almam üzerine zorunlu bir edit: bebeler kimsenin ne yaptığı benim umrumda değil, haddime de değil zaten. buradaki tek sıkıntı, kendi yaptığı şeyleri çok önemliymiş gibi, çok anlamlıymış gibi pazarlayan, en doğru şeyi kendisinin yaptığını sanan ve kendine tapan ne bok kuşağı olduğunu hala anlayamadığım elitistler. yoksa ne bok yerseniz yeyin amk banane.

ve evet yoga bir spor değil ve beyaz yaka tokatlama işi olarak devam edecek.
  • iki tip erkek var yoga derslerine giden;

1- gerçekten yogayı seven, bu işe gönül vermiş, hafif feminen, veganizme meyilli, düşünceli kırılgan erkek modeli.
    2- hatun yoğun bir alan olduğu için yogaya meyil etmiş aslında yoga sikinde bile olmayan sırtlan erkek modeli.

üçüncü bir tür yok yoga yapan erkekler arasında.
  • 80-90 yaşında şuram buram ağrıyor dememek için yap. esprili erkeklerden de hoşlanmaz. zeki birlikte uzun ve sağlıklı yaşayacağı kadından hoslanir.
  • yoga yapmayan erkeklere kıyasla anal sfinkteri biraz daha geniştir.
62 entry daha