• nişantaşı'nda bulunan bir yoga merkezi. yeni açıldı sayılır. kasım ayından beri belli aralıklarla gidiyorum. sahiplerine cihangir yoga'ya devam ettiğim dönemden aşinayım. bu merakla gidip başlasam da, kendi derslerine hiç girmedim kısmete. ama devam ettiğim kadarı ile söyleyebilirim ki; iyi hocalar, kapsamlı ve çeşitli dersler, geniş ve temiz salonlar, her ihtiyaca yönelik soyunma odası vs mevcut. yeni olduğu için matlar da düzgün, bu genelde problem haline dönüşüyor bazı merkezlerde malum. çok fazla staj dersi seçeneği de var. yoga hocalık eğitimi alıp yeni ders vermeye başlayanlarının derslerine makul bir ücretle devam edebiliyor veya ilk kez deneyebiliyorsunuz.
    6-7 yıldır yoga yapan biri olarak staj derslerini de, programdaki diğer derslerini de iyi seviyede buluyorum.
    ortamda mevcut bir iyi enerji var, bunu hissettirdiği için de seviyor ve mümkün olduğunca derslere yoga8'de devam etmeye çalışıyorum.
    incelemek isteyenler için, linki de bırakayım.

yoga8
  • beşiktaş'a yeni bir şubesi açılan yoga merkezidir aynı zamanda. beşiktaş cumartesi pazarının karşı sokağında yepyeni bir yoga stüdyosu var artık.
hesabın var mı? giriş yap