• deprem sürecinde bile, gülümsemeli instagram postlarini eksik etmeyen komik ekip. paranız nereye gidiyor unutmayın.
  • orman yangınları zamanında olduğu gibi, deprem sürecinde de çok büyük bir çapayla canlılara yardımcı olan takdir edilmesi gereken kurum. öğretmenlerinden afet bölgelerinde yardım ve yemek dağıtanlar olduğu gibi, uzak şehirlerdeki şubeleri de devamlı yardımlar yaptı ve yapıyor. afet bölgelerinde yer alan şubelerinde onlar da üzücü kayıplar yaşamış olduklarını dün paylaştılar. insanlar bir yandan acılarını yaşayıp bir yandan ellerinden geleni yapmaya çalışırken, yukarıdaki yazar böylesi günlerde bile insanların içindeki nefretin biran olsun duramadığının yaşayan örneği niteliğinde. yoganın, birlik bilincinin ne demek olduğunun en güzel yaşayan örneği yogakioo... teşekkürler.
  • çok karışık duygular içindeyim. uzun süre yoga yapmış biri olarak depremden sonra ilk defa yogamı online ders alarak yaptım. kasların kaskatı kesilmesi ne demekmiş tam olarak gördüm. ders sonunda kendimi tutamayıp ağladığım, ama bir o kadar da rahatladığım dersti. şimdi bi kahve zamanı.
  • türkiye'de bulunan uluslararası yoga okuludur. türkiye'nin tanındık tüm yogilerinin bir yerde yolunun düştüğü bir yerdir.
    çetin çetintaş ve serra sağra kurucuları(?) diye biliyorum. yoga dersleri yanında eğitmenlik eğitimleri de veriyorlar. bu okula dair hiç kötü dönüş yapanı görmedim.
    detaylı bilgi
  • hafta sonu itibari ile havasını solumaya başladığım eğitim öğretim gelişim okulu. kendine yolculuğu en iyi şekilde öğreten hocaları ile evinde hissediyorsun.
  • yakında caddeye geliyorlarmış. heyecanlıyız. kartını okutmayan var mı zamazingosunu burada da duymayız umarım.
  • ücret bilgilerini internet sayfalarından bulamadığım yoga merkezidir.
  • ataşehir'de de şubesi açılmıştır nihayet. 30 ekim 2023'te dersler başladı.
    akrobatik yoga için yogakioo'dan yolun geçmesi gerekiyordu, vakti gelmişti.
    mutluyuz.
hesabın var mı? giriş yap