şükela:  tümü | bugün
  • yogasala ankara kurucuları pinar enginsu, gokhan yavuz ve ekibinin 12 yil sonra yogasala bunyesinden ayrilarak isim degisikligine gittikleri ve yeni olusturduklari yoga merkezi.
    dilerim studyodaki eskimis yipranmis matlar yenilenir, salon daha elverisli bir yer haline getirilir.
    kiymetli hocalarini kaybetmeden yola devam ettikleri icin mutluyum.

tık tık

edit: yeni matlar kabus gibi kaydırıyor kullananları, kendi matımı goturdugumden sorun yasamadim ama kullanan herkes cok zorlaniyor.
  • girişteki kocaman kanatlı logodan anladığım kadarıyla sadece isim değişikliğine gitmiş (hocaların hepsi hala orada) yoga merkezi. lakin yeni koydukları mor matlar tam bir hayal kırıklığı. cayır cayır kayıyor daha terlemeden hem de. havlumu matın üzerine serip öyle devam ettim derse hatta hoca ara vermek zorunda kaldı bizim için. umarım çok yeni oldukları için böyledir.

tt'lerin yoğun katılım gösterdiği dersler çok kalabalık ve aşırı sıcak oluyor. dayanılacak gibi değil. kafamdan akan ter damlalarını sayabileceğim cinsten bir sıcak. keşke buna da bir çözüm bulunsa.
  • yogaşala ankara’dan dönüşen ankara’nın en eski yoga merkezlerindendir. başlıca hocalarının yanında yetiştirdiği yeni uzmanların da ders verdiği, bu dönüşümle yeni hocalar ve derslerin de programa eklenmesini beklediğimiz stüdyodur. şahsen her sene yaptıkları açık kapı seansları sayesinde yogayla tanışmış ve sevmiştim. bu dönüşüm ne gibi değişiklikler getirir merakla bekliyorum. gördüğüm kadarıyla üyelik fiyatları da diğer stüdyolara göre uygun kalıyor. ayrıca yeni mor matlara bayıldım, artık aşağıya bakan köpekte “literally” 5 nefes kalıyoruz.
  • benim mi için fesat dedirten isme sahip işletme.