şükela:  tümü | bugün soru sor
 • deniz bagan ozogul, sima havlucu ve vedat havlucu tarafından kurulmuş, osmanbey'de ikamet eden gidilesi, üye olunası, çok sevilesi yoga ve paylaşım merkezi.

  asla otrudukları yerden ders anlatmazlar, bütün hareketleri kendileri de yapar, hatta sizden daha çok terlerler. tek tek ilgilenirler herkesle, yetmezse dersten sonra ayrıca yardımcı olurlar.

  üçü de profesyonel iş yaşamından çıkıp gelmiş olmalarına rağmen ticari zihniyetlerini kapının dışında bırakıp yaptıkları işin hakkını veren insanlardır.
 • osmanbey'de saray muhallebicisi'nin yanındaki hanın içinde yer alan yoga ve pilates merkezi.

  pilates başlangıç sınıfında sima havlucu ile 1 saat boyunca nefes alıp verirsiniz, kafanızı yoran her şeyi dışarı atarsınız. kendisi sadece komutları vermez aynı zamanda sizinle birlikte bütün hareketleri yapar da, hangi ara o gücü ve enerjiyi buluyor bilmem ama gezip aralarda yanlış bir duruştaysanız onları da düzeltir.

  gayet merkezî bir yerde olması dışında pozitif enerji yayan insanlara sahip, tertemiz de bir yerdir.
 • genellikle hafta içi akşam, hafta sonu sabah saatlerinde farklı türlerde ve seviyelerde yoga, tai chi, pilates dersleri alabileceğiniz, güler yüzlü personeli ve kaliteli eğitmenleri bünyesinde barındıran, ayrıca merkezi bir yerde olması, temizliğe önem vermesi ve makul fiyatlarıyla da memnun edici bir stüdyo. randevu alarak uygun fiyata masaj da yaptırabiliyorsunuz.

  pazar sabahları çok tatlı bir hoca eşliğinde süper eğlenceli zumba dersleri var.
 • eve yakın olması sebebiyle tercih ettiğim, güzel bir hissiyata sahip mekan. haftada iki derse gidince bile, şehrin stresini büyük oranda üstümden alıyor. genelde yoga ağırlıklı ve nadiren pilates dersleri var. tek sıkıntısı haftasonu pilates olmaması ve hafta içi de ofis çıkış saatinden sonra zar zor dersleri yakalayabilmem. genelde çalışmayanlara hitap ettiği için herhalde, bir çok ders erken saatte başlıyor.
 • artık ikinci evim olan yoga merkezi. hatha, kundalini, gayatri, iyengar, asthanga, yin yoga, pilates, meditasyon gibi pek çok ders seçeneği mevcut. dersler hafta içleri 18:30'da başlıyor ancak her öğlen mutlaka bir adet ders mevcut. yogaya yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem vedat hoca'nın başlangıç sınıflarını kesinlikle kaçırmamaları...
 • en sevdiğim yoga merkezi. içinde çok çeşitli yoga ve pilates derslerinin yer aldığı, samimi insanlar tarafından yönetilen güzel alan. şehrin merkezinde oluşu ise tercih sebebim.