şükela:  tümü | bugün
  • "her yerde yoga" sloganıyla yola çıkmış, yogauni.com adresinde ikamet eden oluşum. günümüz teknolojisiyle işin "her yerde" kısmı artık mümkün olsa da şahsım adına "yoga" kısmı ne kadar mümkün, şüpheliyim. yine de insan uzmanların çektiği eğitim videolarını izlerken "bunu ben de yaparım, ne var ki?" deyip hava atmaktan, "hadi yapsana" meydan okumalarına karşı çaktırmadan sıvışmaktan kendini alamıyor.

    "yeni başlayanlar için" kısmından belki bir şeyler kaparım, kısa günün karı olur, fena mı?
  • alexis gulliver ve nesteren akçay tarafından kurulmuş yeni online oluşum.türkiye'de yeni denenen ancak önü çok açık bir girişim.özellikle istanbul dışından oldukça üyesi bulunmakta ve alanında sevilen ve bilinen, deneyimli ve kaliteli eğitmenlere sahipler.genel itibariyle tüm önemli stüdyolar büyük şehirlerde özellikle de istanbulun belli semtlerine sıkışmış olduğundan anadolu'dan çok ciddi talep almaktalar.
  • daha önce yoga yapmış, temel seviyede bilgisi olan, iskelet yapısına göre hangi pozlarda nasıl duracağını bilen (malumunuz hepimizin iskelet yapısı bir değil, eğitmenin gösterdiği şekilde pozu yapacağım derken sakatlanmamak önemli) kişiler için çok daha fazla yararlı olan, online yoga dersleri veren site.
    ama tabii hırs yapmazsanız -ki yoga yapmak istiyorsanız o hırstan kurtulmayı öğrenmekte fayda var- ve pozları belinizi, boynunuzu ve dizinizi koruyarak yapacaksanız daha önce hiç deneyimi olmayanlar için de oldukça güzel bir site.

    benim bu sitede en çok sevdiğim olay ise çeşitli süreler için derslerin olması. yani; illa 1 saat ya da 45 dk. olmak zorunda değil, 20 dk.'lık dersler de var ve şu karanlık sabahlarda uyanıp iyi hissetmek en azından depresyondan uzak daha nötr bir ruh halinde kalabilmek için güzel site.
  • öğrenciler için daha indirimli paketleri olması gereken site. bugün spotify bile indirim yapıyorsa öğrenciler için yogauni neden yapmasın ? duyun ey yetkililer. öğrenciye 15 tl istiyoruz.!