şükela:  tümü | bugün
  • affedersiniz ama tam bir karaktersiz, ahlaktan yoksun, karşısında acılar içinde kıvranan insanın zaafından kendine eğlence çıkaran hasta ruhlu hemşire.

haberin detayı aşağıdaki bağlantı adresinde:
    http://www.hurriyet.com.tr/…-bunu-da-yapti-40586002

edi-büdü: 2. girdiyi buraya taşıdım. bir de argoyu yumuşattım. rahatsız olan arkadaşlar olmuş. kusura bakmasınlar.
    edi-büdü2: (#70925832) girdisinden öğrendiğim kadarı ile bir imza kampanyası başlatılmış,
    buradan hem kampanyaya destek verebilir hem de merak ettiğiniz hastanenin adına ulaşabilirsiniz.
  • bu mallar da böyle bi işe girip çalışıyorken işsiz hemşirelere, sağlıkçılara o kadar üzülüyorum ki... bu sığırlar bile bu mesleği yapabiliyorsa herkes yapar cidden.
  • işten çıkarılıp, hemşirelik diplomasının iptal edilmesi gereken kişidir...
  • umarım yıllarca yoğun bakımda acı çekerek gebermeden yatarsınız vicdansız sürtükler.
  • özel devlet fark etmez, liyakatın ırzına geçildiği bir ülkede yaşanması normal bir durum.o sigarayı hastanın ağzına değil başka bir yerine de verebilirlerdi. neden mi öyle yaparlardı; çünkü yapabiliyorlar. çünkü liyakat tdk'da bir tanımdan başka bir şey değil artık.

edit: düzeltme.
  • bir sağlık sektörü çalışanı olarak kınadığım ancak çok daha kötüsünün birçok* hastanede yapıldığını bildiğim etik dışı işlere kalkışmış hemşire.

edit: başlık düzelmiş.

edit 2: mesaj atan kıymetli yazar dostlarımıza ithafen;

- psikilojik şiddet
    - fiziksel şiddet
    - malpraktis
    - yanlış bilgilendirme
    - fatura üstü fiyatlandırma *

kısacası orada gördüğünüz "çirkinlik" size yansıyan durumlardan. dışarıya yansımayan o kadar çok şey var ki ...

özet mi? hastalanmayın. ya fiziğiniz, ya psikolojiniz ya cüzdanınız normalden daha çok hasar alır.

içeriden son objektif cümle:

ailem hekimlerden oluşuyor, ben çok ama çok şanslı azınlıktayım. buna rağmen hastaneye düşmemek için "canımı veririm". o kadar diyeyim ...
  • öncelikle çok samimi buldum, inanın günlerce yoğun bakımdasın bir uyanıyorsun kafan taşşak gibi, kaç saattir sigara içmemişsin. o ne güzel hemşiredir gelip bir kısa parlement versin zipposuyla yaksın sonra kulağıma fısıldasın "benden almadın tamam mı?" desin de cennetler olsun onca günden sonra...

haberi okudum videoya baktım, ama iş burada farklı, düşündüğümden başka imiş. adamla dalga geçmek, eline verip kamerayla çekmek elinden geri almak kahkahalar falan.

işte bu tam bir şerefsizlik dostum.
  • insan değildir.
  • bunlara orospu demek orospulara hakaret. ne lan bu? nasıl bir kafa? vicdandan bahsetmiyorum bile. yazık değil mi bu adamcagiza? şu adamın kendi babanız olduğunu bir hayal etsenize! fırsatı, cesareti olan gerçekten sıktır olup gitsin bu memleketten. insana, canliya değer veren bir ülkeye gidin amk.
  • yaptıkları işi ciddiye almayan, hastayla sankı üzerinde deney yapılan bir maymunmuşcasına dalga geçen hemşirelerdir.

orası senin babanın ahırı değil, oradaki hastalar seni eğlendirmek için bulunmuyorlar soktuğumun evladı seni. beynin olmadığı gibi vicdanın da yok, keşke ölsen.