şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 64 yaşındaki hastanın yakınlarının yaptığı eylem. adam zaten ayağı çukurda. üç saat arayla iki kriz geçiriyor. bu ülke adam olmaz.

  --- `spoiler` ---

  elazığ’da yakınları ölen şahıslar, yoğun bakımın kapsını kırarak hastane personeli ve doktora saldırdı.
  olay, fırat üniversitesi tıp fakültesi hastanesi kardiyoloji koroner yoğun bakım ünitesinde meydana geldi. edinilen bilgiye göre, kalp krizi geçiren 64 yaşındaki ş.y. sabah saat 06.00’da acile kaldırıldı. durumu ağır olan y. ardından kardiyoloji koroner yoğun bakım ünitesine alındı. saat 09.00 sularında yine kalp krizi geçiren hastaya, araştırma görevlisi dr. ismail polat'la sağlık personelleri müdahale etti ama yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

  doktor ve personele saldırı
  ardından hasta yakınlarına dr. polat acı haberi verdi. ölen şahsın yakınları ise yoğun bakım kapısını kırarak içeri girip doktor ve personele saldırdı. olay güvenlik kameralarına yansıdı. görüntülerde, bir hasta yakınının bağırması, dr. ismail polat’ın yanındaki 3 personelle beraber yoğun bakım ünitesine girdiği, kapının kapanmasının hemen ardından bir hasta yakını tarafından kapının tekme ile kırıldığı ve birkaç kişinin içeri koşarak girmesi yer aldı.

  hasta yakınları çağrıldı
  olayla ilgili bilgi veren dr. ismail polat, “sabah saatlerinde kalp krizi geçiren bir hasta geldi ve durumu kötüydü. acil bir şekilde yoğun bakıma aldık. hastaya ilk müdahaleyi hızlıca yaptık ama ilerleyen saatlerde kalbi durdu. yaklaşık 1 saat kalp masajı yaptık ama yanıt alamadık. haber vermek için hasta yakınlarının yanında gittim. haberi verdim ve bir hasta yakını yumruk attı. kendimi bir anda geri çektim ve yumruk duvara denk geldi. bir hasta yakının bağırması ile diğer hasta yakınları kapıları ve camları kırarak bize saldırdı” dedi.
  --- spoiler ---
 • yazık be yazık.
 • sorsan ölüm allahın emri derler, kaderden ötesi yalan derler, allahın dediği olur derler....

  ama sadece derler.
 • ısırılmadan kudurma potansiyeli olan yaratıklara has davranış.
  bunların ölümü de zor olur.
  sonsuz bir ömür süreceklerini sanıyor olmalılar.
 • nefret ediyorum şu ülke insanından ya bu ülkeden bir bok olmaz
 • bunlar insan olmayi ne zaman öğrenecekler çok yazık gerçekten.
 • bu davarlar yuzunden doktorlar, nazik gordugu hasta ve yakinlarina höthötleniyor. elestiri olsun diye yazmadim, bu davarlar haric herkes hakli davasinda.
 • bu ülkenin en boktan tarafı budur işte, sığ, eğitimsiz, cahil insanlar.

  tanım: cahillerin doktora yaptığı eylem.

  umarım en ağır ceza ile cezalandırılırlar.
 • şu itlere hakkıyla minimum 5 yıl ertelemesiz hapis 36 x aylık geliri kadar da ceza versen kimse cesaret edemeyecek böyle şeylere de ortalık 60 tane sabıkayla gezen adamla dolu kime konuşuyorsak.