• sorsan ölüm allahın emri derler, kaderden ötesi yalan derler, allahın dediği olur derler....

ama sadece derler.
  • şu itlere hakkıyla minimum 5 yıl ertelemesiz hapis 36 x aylık geliri kadar da ceza versen kimse cesaret edemeyecek böyle şeylere de ortalık 60 tane sabıkayla gezen adamla dolu kime konuşuyorsak.
  • sağlık personeline saldıranın gss'ni iptal edildiği gün bu olaylar biter.
  • ısırılmadan kudurma potansiyeli olan yaratıklara has davranış.
    bunların ölümü de zor olur.
    sonsuz bir ömür süreceklerini sanıyor olmalılar.
  • eğitim şart! ama doktorlara. tıp fakültelerinde jiu jitsu, aikido zorunlu ders olarak verilsin. bu halktan bir yol olmaz.

edit: bir arkadaş yeşillendirmiş, çapa tıp fakültesinde isteğe bağlı yakın savunma dersleri veriliyormuş.
  • nefret ediyorum şu ülke insanından ya bu ülkeden bir bok olmaz
  • hani sağlıkta şiddetin önüne geçilecekti. doktora saldıran terörist olarak yargılanacaktı.

dün bir tanesinin burnunu kırdılar, bu sabah bir diğerini darp etmişler. neredeyse 24 saat içinde ikinci kez şiddet haberi alıyoruz.

artık buna bir son verilsin. bu insanların da bir canı bir ailesi var. yazık.
  • anca türkiye'de yaşanabilecek hadise. ulan ölmüş işte, ölmüş. ölüm hak. sen de ben de öleceğiz. ölünüyor yani, insanlar ölüyor. ölen öldü diye doktora saldırmak nedir amın evladı? hangi damda yetiştiniz siz?
    (bkz: eğitim şart)
  • yazık be yazık.
  • buraya "ama" ve "fakat" yazan bi sürü yazi gelecek.
    at fava bekle.
hesabın var mı? giriş yap