şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil caylak.
  • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.
  • kedi sever
  • lisans eğitimi aldığım okulumu öğrenmek için can atan odtü sever. kedi sever. ahahah. eh sonuçta notumu verip, ona göre muamele edecek. ne de olsa yeni nesil alışmış önce okulunu, ailesinin işini, doğduğu yeri, tuttuğu partiyi söyledikten sonra muamele görmeye.

ve ayrıca kişisel tercihlerim yüzünden de yargılamakta beni. 18 yaşında akademisyen olmak istemişim ama 23 yaşında farklı idealleri seçmişim diye, android bir donuklukla hareket etmemişim diye yargılamakta. o çok övündüğü odtü' nün olağanüstü çalışmalarını paylaşsa da şaşırsak. ha, cern' deki çarpışmayı izlemeye giden grubun içinde odtülü akademisyenler de vardı.

izlemeye.
  • sessizliğimi fark eden tek badim. bu sizin bi şey ifade etmeyebilir; fakat benim için, içinin temizliğinden gelen bir kulak kabartma hali bu.

öyle bir adam ki içini dök dök dök, kafasını şişir şişir şişir, sonunda yine gülümsesin. içimde büyüttüğüm her şeye bir çözüm üretmek istesin. moral versin, gaz versin. yemek sevsin. patlıcan yesin. rakı içsin. güzel adamlar dinlesin, güzellikler yeşersin içinde. (istek-dilek gibi oldu. değil. adam bu zaten.)

zencilik en büyük ortak paydamız bizim. bundandır bunca yakınlık.
    uzak kalmayasıca.
  • kendi başlığına yazan bir ezik olarak, tüm entrylerini silerek uzun süredir ara verdiği sözlüğe yazma işine tekrar başlamıştır. tabii öyle matah şeyler beklemeyin, ne kadar ekmek o kadar köfte.