• fragmanı düşmüş filmdir.

türk filmlerini özellikle sinemada seyretmeye çalışan bana fragmanı bir şey vaadetmedi açıkçası.
  • ilki gibi geniş bir kadro ve yetenekli oyunculardan kurulu. ilkini sinemada seyredemedim bunu seyretmeyi düşünüyorum. fragman beni tatmin etti.

edit : iyiki sinemada seyretmemişim. bi senaryo yazsaydınız keşke çekmeden önce.
  • 7 ekimde sinemalarda olacakmış. ilk filme bayılmıştım ama sinemada izleyememiştim. mutlaka gidip izleyeceğim.

oyuncu kadrosu: zafer algöz, şebnem bozoklu, onur buldu, cem gelinoğlu, şahin ırmak, yağmur tanrısevsin, berna koraltürk
  • fragmanına bakacak olursak komik bir filme benziyor.
  • ilkini sinemada seyretmiştim. ne müthiş bir filmdi ne de hakkında kötü söz söylenecek bir film.
    ikincisini de fırsat bulursam seyredeceğim.
    sanki "kim ne derse desin ben kendi halimde, belirli kalitede filmler yapacağım" havası var. iyi ki de var. böyle devam etsinler. çekirdek bir kitleye hitap eden kendi tarzında filmleri seviyorum.
  • bugun seyrettim ve cok eglendim. bazi bolumler zaman zaman sıkıcılasıyor ama filmin butunune baktigim zaman epey guldum diyebilirim. ozellikle cem gelinoglu inanilmaz bi performans sergilemis.

su siralar sinemada gosterilen gitmeye deger tek film diyebilirim.
  • bu kadar iyi oyuncu kadrosuyla nasıl boktan bir film yapılır sorusunun cevabı olan film.
    zaman ve para kaybı.
    'bir daha arkadaşın gazına gelip sinemada türk filmine gidilmeyecek' kararı da kişisel kazanım olarak kenara not edilmiştir.
  • salona girdiğim andan beri tek rahatlığım ve tek endişem vardı. rahatlığım; keyifli vakit geçirtecek bir film olması. endişem; güzel bir sona bağlanmayacak olması.

ikisinde de yanılmadım. hikayeler güzel. zafer algöz ayrıca eğlenceli. ama bir son yok. öyle bitiveriyor. "vay seko" diye senaristi göstermek güzel bir son değil. öylesine son değil ki spoylır verme ihtiyacı bile duymadım.
  • onyargisiz gidip gülüp eğlendigim yerli film iyide oldu zafer algoz u izledik. begenmeyen "cehennem" e gitsin o da var vizyonda.
hesabın var mı? giriş yap