• zafer algöz' ün şahlandırdığı film olmuş. o ana kadar sadece sırıtırken zafer algöz sahneye çıkınca kahkahalara boğuldum.
  • maşrumiye köyü hikayesi bombaydı.
  • ilkini sinemada seyretmiştim. ne müthiş bir filmdi ne de hakkında kötü söz söylenecek bir film.
    ikincisini de fırsat bulursam seyredeceğim.
    sanki "kim ne derse desin ben kendi halimde, belirli kalitede filmler yapacağım" havası var. iyi ki de var. böyle devam etsinler. çekirdek bir kitleye hitap eden kendi tarzında filmleri seviyorum.
  • magic mushroom lu hikaye ile sanki galip tekin e selam cakmislar dusuncesi yaratan film.
  • ilk filmi izleyenler zaten konsepti biliyordur. bir anlatıcı eşliğinde farklı farklı hikayeler anlatılıyor filmde. bir devamlılık veya kurgu beklemeyin filmden. zaten daha önce bahsedildiği gibi bir finali de yok. filmi eğlenceli kılan iyi oyunculuklar ve absürt mizah. ilk filme göre senaryo zayıflamış olsa da eğlencelik bir seyir ortaya çıkmış denebilir. ayrıca cem gelinoğlufilmin parlayan ismi olmuş. kendi çektiği filmlerin aksine bu filmde daha iyi bir oyunculuk sergilediği söylenebilir.
  • ilk filmdeki gibi konular arası geçişler güzel değil, berber damdan dama atlıyor hikayelerde. ama buna rağmen anlatılan hikayeler genel olarak ilk filmden iyi. sanırım 5 hikaye var, 2 si kötü 3 ü iyi. kötü hikaye olarak şehirden köye göçen beyaz yaka hikayesi ve berber çırağı hikayesi var. iyiler zaten geri kalanlar; maşrumiye, melek yüzlü katil ve 3 ay ömrüm kaldı.

melek yüzlü katil'de zafer algöz şov izliyoruz. 3 ay ömrüm kaldı'da cem gelinoğlu çok başarılı gerçekten. maşrumiye tepe noktası olarak bitiriyor filmi ki çok başarılı seçim olmuş filmi bitirmek için zirvede kapatıyor. tam bir yiğit özgür karikatürü sanki bu hikaye. cidden şaşırttı.

sonuç olarak kısa hikayeler antolojisi gibi bakmak lazım iki filme de. genel olarak başarılı denemeler oldukları söylenebilir. 3 gelirse izlerim gene ama sinemada izlemem sanırım beklerim netflix'i.
  • kıyasla saçma sapan türk komedi filmlerinin gişe rekoru kırdığı bir ülkede dolu dolu oyuncu kadrosuyla hakettiğinden çok az ilgiyi gördüğünü söyleyebileceğimiz filmdir.onur buldu,zafer algöz oyunculuğuyla farklarını ortaya koymuştur
    maşukiye köyü korku tarzında komedi bölümü diyebiliriz ,böyle bir köyün içine insan düşse kafayı yer
    her film gibi çok fazla beklentiye girmeden izlenirse güzel vakit geçirilecektir umarım 3. serisi çekilir
  • damla 1905 parcasi feci gulduren bomba bir film
  • yiğit özgür - serkan altuniğne gibi karikatüristlerle büyümüş bünyeme gayet keyif verdi. iyi bir absürt komedi örneği.
  • bugun seyrettim ve cok eglendim. bazi bolumler zaman zaman sıkıcılasıyor ama filmin butunune baktigim zaman epey guldum diyebilirim. ozellikle cem gelinoglu inanilmaz bi performans sergilemis.

su siralar sinemada gosterilen gitmeye deger tek film diyebilirim.
hesabın var mı? giriş yap