• kafiyesi var bi de bunun,
    elime batti dikeen , yok mu beni .........
    ayni familyadan turevleri arasinda,
    ustume dokuldu boyaaaan, yok mu bana.......
    da vardir.
  • ben bu lafı galiba bir karikatür de görmüştüm.. ama hangisinde olduğunu hatırlamıyorum.. hatırladığım tek şey, okuduğumda koptuğumdur..
  • takımlı starcraft oynarken görünmez ünitlerin saldırısına uğrayan bir adamın, terran olan partnerından scan isteğini belirten cümle. internet kafede bağırılırsa kötü anlara yol açabilir.
  • baska birisinin arabasinda gezerken camdan disari bagirilacak en keyifli cumle.
    (bkz: tecrube konusuyor)
  • -yok mu siken?
    - hayir efendisiz
    ayh
  • (bkz: yok mu siken)
  • çok içilip dağıtıldıgında söylenmeye heves edilen cümlecik. söylenirken yer seçimi konusunda seçici ve dikkatli olunmalıdır kanaatimce. mesela beyoglunun arka sokakları bu söylem için uygun degildir.
    bi de evvelden efendisizin hevesle tespitinde bulundugu gibi ortamlarda bunun sözsüz ve sesiz olarak bagırılması durumu vardır ki zaten benim diyen adam, bu sesiz çıglıga duyarsız kalmaz.
  • sonunda bir kişinin kaybettiği oyunlarda ceza olarak yüksek sesle bağırılması gereken cümle.
  • (bkz: houston 620)
  • göbekli, kel, kıllı kocaları ile tecavüz benzeri ilişki yaşayan çoğu türk kadınının iyi bir ilişki yaşayabilecekleri erkeği bulabilmek için uluorta söylemek istedikleri sözler.
hesabın var mı? giriş yap