şükela:  tümü | bugün
 • aktroll değil, cahil bir arkadaşımızdır.
 • aktrollüğünü bilemem ama kesinlikle cahil biri.

  cahilliği şu: akp'yi eleştirdiğim gibi, imamoğlu'nu da eleştirebilirim.

  teoride haklı, olması gereken budur ama her iki tarafı aynı kriterlerde eleştirebilmek için önce iki tarafın da eşit olması gerekir.

  bir tarafta devlet makamlarını ele geçirmiş, muhalefeti medyadan ve hükmettiği adaletten silmiş, kaybettiği seçimi bile tekrarlattırmış veya kayyum atamış, her allahın günü imamoğlu'nu itibarsızlaştırmaya çalışan bir yapı var.

  diğer tarafta da bütün bu baskılara rağmen bir şeyler yapmaya çalışan bir belediye başkanı var. fark ettiyseniz karşılaştırma da akp vs imamoğlu. çünkü akp'nin adayının kim olduğu önemsiz. bu biat örneğinde kişiler fark yaratmıyor.

  ve sen bütün bunlara rağmen belediye zamlarından şikayetçisin? ve bunun sebebi de ekrem imamoğlu, öyle mi?

  cehalet, başka bir şey değil.
 • akp'li değil taklidi yapan yazar.

  yeri geldiğinde tayyip'i ve akp'yi eleştirdiğini iddia ediyor ama öyle bir entry çok aramama rağmen ben bulamadım. bulan beri gelsin.
 • bir futbol takımının futbolcularının hepsinin uçak kazasında ölmesini dileyen bir ruh hastası.

  (bkz: liverpool fc/#99124217)

  silerse diye alıntı yapıyorum:

  "beşiktaş'ı 8-0 yenmeleri, heysel faciası'na yol açmaları gibi etmenleri gözönüne aldığımızda, bu sene bir uçak kazasıyla futbolcularının tamamının telef olmasını dilediğim kulüptür. başka türlü şampiyonluk yolunda, bu piçlerin önünü kesecek kulüp yok gibi gözüküyor."
 • bu eleman ciddi ciddi bir futbol takımının uçağının düşmesini dilemiş. sebebi de desteklediği takımın 8-0 yenilmesi. heysel faciası ile alakalı bir bok bildiğini düşünmüyorum. kendisinin cahil olduğunu bazı arkadaşlar dile getirmiş şimdi ise cahilliği ruh hastalığına evrilmiş.

  keşke son entrylerinde yazdığın o dağ kazasında ölseymişsin. dünya senin gibi bir pislikten kurtulurdu.
 • dergahındaki şeyhinin ayak baş parmağını dondurma gibi emen bir aktrolldür. cinci hocalarada haftada bir karısını kızını götürüp üflettiğinede eminim. ama ne üfleme..
 • (#95316570)

  (#107390166)

  bir dallamanın, önce nickaltına, "aktroll değil cahil" dediği; sonraki entry'de ise, "aktroll" yakıştırması yaptığı, halbuki hayatında akp'ye hiç oy vermemiş, sırf ekrem imamoğlu'nu eleştirdi diye, boktroll denen kesimin, "cahil, aktroll" yakıştırmalarına maruz kalmış yazardır.

  bahsi geçen fanatik, paralı troll itler gibi yapmaz, hiçbir görüşe ve inanca bağlı değildir.