şükela:  tümü | bugün
  • yol arkadaşım'ın devam filmi.
  • 2’nin yol arkadaşı olduğu film.
  • birinci filmden daha iyi olacak gibi.
  • gişede muhtemelen ilkinin gerisinde kalacak yapım için vizyon tarihi olarak 12 ekim 2018 veriliyor.
  • yönetmen ve iyi iş çıkarmış yine.

işte fragman
  • youtube'da reklamını görünce fragmanının tamamını izledim; rezalet. hele o ibo...
  • fragmanından anlaşıldığı kadarıyla 50- iq puanına sahip bir kitleye hitap etmektedir. türk sinemasına yazık.

meşkli müzikli recep ivedik adeta. en azından ivedik daha doğal davranıyordu.
    şu fragmanındaki kasıntı bile high dose irritan madde ihtiva ediyor.
  • ben ibrahim büyükak'ı ve tarzını severim. dünya çapında bir iş beklemesem de eğleneceğime inanmak istiyorum.

hoş ben küçük esnaf'ın ikinci bölümünü bekliyorum dört gözle. güldür güldür'ün hamza'sı ve dilberay beni gülümseten detay oldu.

aslında gider izlerim de şarkı yarışması teması o ses türkiye'ye, bir albüm-bol ses reklamına bağlayıp film boyu bir müzikal izler miyiz diye korkmuyor değilim.

ikinci negatif detay ise, oğuzhan koç' un oynadığı karakterin geçen filmden kopuk aşk macerası. zaten geçen filmde iki kızla bir aşk maceran oldu. ne ara üçüncüye geçtin abi bu ne hız? o kısmı baştan faul. akıcılığa vurulan bir darbedir bu.

yine de önyargılı olmayayım gidip izleyeyim diyorum ya da birileri gitsin izlesin ve sevabına mesaj atıp "hiç gitme filmin yarısı şarkıydı" ya da "git korktuğun kadar değilmiş" desin.
  • (bkz: leş)
  • fragmanı filmin bütün esprilerini kapsadığından izlemiş kadar olduğumuz, gösterime henüz girmemiş film.

buna ayırdığınız parayı+şafak sezer film bütçesi=kaliteli film+senaryo