şükela:  tümü | bugün
  • özellikle şehirdışı yollarda, yolun düz ve radarlar için uygun olan yerlerinde yol kenarına paralel parkeden arabadır. çok sinir bozucu olur bunlar. hele renault 19 europa cinsi olanlarının kesinlikle araç sahipleri tarafından sırf ipneliğine o şekilde bırakıldıgını dusunuyorum. gerçi ben zaten hızlı araba kullanmam ama insan bu araçları gorunce geriliyor. yapılmasın bence.
  • bu tür araçları görünce istem dışı bi hareketle sürücülerin ayağı frene gider.
  • yüzünü trafiğin akış yönüne dönük park etmişse önde gidenidir...
  • sahipleri çok küfür yer.
  • uzun yola çıkıp da aracın şoförü tarafından küfredilmeden geçildiğini görmediğim arabadır. hatta en son yolculukta "bu annesi güzeller hakkında sözlükte övgü dolu methiyeler yazıyordur mutlaka ama benim için de bir giydiriver" dedi şoför, "ayıpsın" dedim.
  • babanın her gördüğünde işte bu radar diyip aniden frene basmasına, 2 dakika geçmeden unutup yeniden gaza basmasına neden olan arabadır.
  • beyazdır bir de bunlar.
  • otoyol dışında kalan şehirlerarası yollarda, özellikle belde - ilçe arası anayol bağlantı noktaları arasında sıkça karşımıza çıkar ve yüreğimizi şöyle bir hoplatır.

adrenalin iyidir aslında, diri tutar; fakat fazlası da zarar zaar.

bazı ileri(!) zekalı kimselerin de eğlenmek amacıyla araçlarını bu şekilde park ettiğini düşünüyorum.

ne yani komik mi? bu mu komiklik anlayışınız?