• (bkz: grup yol)
  • deezer'da "sonuna kadar" isimli parçalarını ferda anıl yarkın cover zannedip dinleyerek keşfettiğim grup. kendi şarkılarıymış.

güzel müzik yapıyorlar, cover konusunda da iyiler.
  • hiç fena değilmiş!
  • an itibariyle bodrum marina'da calan baya bok gibi gruptur.
  • üst gelir sınıfında , darbuka , kanun ve arabesk dinlemeyen kesim tarafından tercih edilen.sosyetenin cover yapan rock tayfası. iyi bir yapılanmadır. ama 90 lı yıllarda alt kemancının cover gruplarının alt grubu bile olamamıştır.malesef.abartmaya gerek yok.
    bu arada gitaristi berbat bir gitarci oldugu halde ne havalidir sahnede of of .
  • dün (bkz: if ataşehir) de ilk defa dinlediğim gruptur.

adamlar iyi. yani sahne performansları, müzik seçimleri gayet başarılı. solisti ve kardeşi gayet eğlenceli adamlar. sesleri güzel.

ama bazen şarkının güzel bir yerinde alakasız bir espiri yapıp tüm dikkati dağıtabiliyorlar.

hani aralarda yaptıkları küçük espiriler, seyirci ile kontak kurma gerçekten başarılı.

ama çok da şey yapmamak lazım...

neticesinde birkaç ay önce pilli bebek konserine gitmiştim. konsere mi gittim, mp3 den müzik mi dinledim anlayamamıştım. sahne performansı ve etkileşim sıfır dı adamlarda. şarkılarını güzel ve kusursuz söyleyip gittiler. ama mp3 tadında oldu.

yol project bu gibi gruplara kıyasla sahnede çok daha başarılı duruyor.

ellerine ve seslerine sağlık...
  • ilk defa beyaz show izlerken gordugum, vokalistinin cenesi dusuk kaynanalar gibi sarki icinde surekli soylendigi rock ekibi. arkadas tamam eglenceli adamsiniz belli ama iki dakika sus da motorun sogusun. bir yerden sonra irite ediyorsun.
  • canli muzigin bugını bulmus adamlar. cok iyiler.
  • vokalin electro gitar,
    bascinin bateri,
    bateristin bas gitar calip vokal yapabildigi bir gruptur.
    bu gece "monc"ta denk gelip de dinleyip "oha bu zamana kadar siz nerdeydiniz ya da ben nerdeymisim" dedirten gruptur.
    detayli bilgi icin: http://www.yolproject.com/
  • https://www.facebook.com/yolproject

beğenin, takip edin, izleyin, dinleyin !!! daha da bişey demem.
hesabın var mı? giriş yap