şükela:  tümü | bugün
  • fatih erkoc'un 1987 yilinda cikardigi album, ve albume adini veren parca. icinde hos bir yan flut partisyonu vardi diye hatirliyorum.
  • fatih erkoç bu $arkıyla ku$adası altın güvercin müzik yarı$masına katılmı$tı, yetmemi$ti, birinci olmu$tu.
  • "aşık oldum yine, ben bir güzele. yol verin a dostlar gülüme varayım. gülümü bir başkası koklamadan bir yol verin a dostlar gülüme varayım"
    diye başlar. hımm dersin. hass dersin, biraz ağlar rahatlar, tekrar dinlersin. öyle bir şarkı
  • ilk defa 2017 izmir enternasyonal fuarında canlı dinlediğim fatih erkoç şarkısı. mogambo jazz club'da idi konser. fatih erkoç'u da hiç dinlemezdim ama sevip saydığım bir sanatçı idi. gidip dinleyeyim deyip biletimle gitmiştim tek başıma. şarkıların birinde bunu çaldılar. şarkı öyle değişik bir şey ki ilginç duygular oluşturuyor. o acayip duygular içinde gözlerimden yaşlar akıp gitmişti usulca. konser bitişinde fatih erkoç'un bindiği golf arabasının yanından geçerken selamlaşıp elime telefonu aldığımda yaptığım ilk şey söz konusu şarkıyı spotify'da listeme eklemek olmuştu ve eve varana kadar (yani bir buçuk iki saat kadar) bu şarkıyı dinlemiştim yalnızca. az önce denk gelince bir garip hissettirdi yine.