şükela:  tümü | bugün
 • şuradan izlenebilecek motorcu. şimdi burada ağız dolusu küfürler edebilirim ancak etmeyeceğim. ya da edeyim. be amına koduğum beyinsizleri, neden yaptınız ki şimdi bunu? hayatınızı tehlikeye attığı için mi? peki siz bu adamın aynasını kırarak onun ya da trafikteki bir başka kişinin hayatını tehlikeye atmıyor musunuz sik kafalılar. ya deli oluyorum böyle beyinsizleri görünce. öndeki araba 2 saniye geç yol verdi diye aynası kırılır mı ulan. terörist misiniz amına koyim. iyi valla, trafikte hata yapan her adama gidip arkadan bindirelim, aynasını kıralım.

  kanalın yüklediği diğer videolara da baktım, tam trafik canavarı elemanlar. polis molis bir şey yapamıyor mu arkadaş şunlara. al sana kanıt.

  edit: linç olayına karşıyım ancak bir yandan da bu tiplerin ceza almasını istiyorum. başlığı açılmış zaten, motorculardan birinin adı;

  (bkz: murat emre erdil)

  facebook hesabı: https://www.facebook.com/kapadokyariders
  instagram hesabı: https://www.instagram.com/murattemreee/

  bilgilendirme için nickimsekilonumdencekil ve obenitto'ya teşekkürler.
 • başkasına trafik canavarı deyip şehir içinde muhtelemen 50 km hız sınırı olan yerde, 100-150 allah ne verdiyse basmak da ancak bu motorculara yakışırdı zaten.

  maalesef bu guruhun çoğu böyle, başkalarının hatalarını gösterip kendileri hiç bir kuralı tanımıyorlar. buna rağmen kendilerini trafikte centilmen, mutfakta iyi bir aşçı falan gibi gösteriyorlar. sosyal medya da falan sürekli bir motorcular iyi insanlardır bombardımanı var. fakat bu algının kırılması lazım artık. şöyle adamlar var aralarında.

  trafikte tehlike saçıyorlar, arabalardan daha aşırı hareketlerde bulunuyorlar. birden sağından solundan geçip önüne geçiyorlar. bir kaç tanesini görmeyip fren yapmasam arabanın altına giriyolardı. tabi bu ülkede araba kullananı da motorcusu da aynı. birinin diğerinden çok farkı yok.
 • avrupa'da bir kişinin toplum tarafından saygı duyulma kriterleri, kibarlık, yardımseverlik falan.. türkiye gibi orta doğu ülkelerindeyse maalesef "delikanlılık", "maçoluk" gibi kaba kuvvet ve ataerkillik üzerine kurulmuş değerler..
  ülkenin taksicisi ayrı, otobüs şöförü ayrı, motorcusu ayrı.. polisi ayrı, politikacısı ayrı..
  tanım: yaşlı bir adamın dikiz aynasını kıran aşağılık.
 • enteresan olan adamın yol vermeme gibi bir durumu da yok, paşamız motorlu dallama 150 ile gelip adamın apar topar şerit değiştirmesini bekliyor. oda değil bu dallamalar bazen adamın oyle sağından solundan geçiyor ki insan o anda da şeridi değistireyim mi diye dusunuyor.
 • motor ustunde iki tane yavsak barindiran video'ya konu olmus motorculardir. arabanin icinde gayet normal giden vatandasa trafik canavari diyip aynasini kir sonra gotum gotum kac oradan arkana bakmadan. ne guzel dunya anasini satayim.
 • arabadan kimin ineceği kestirilemeyen ülkede, yürek yemiş motorcuların olduğu video. adam silahlı olsa, mafyatik çıksa ne yapacaklar çok merak ediyorum.
  hadi bir de manyak olduğunu varsayalım. kafaya taksa, plakasını alsa, evini bulsa ne olacak ? ailesine bu dehşeti yaşatmaya değer mi ? sanmam.
 • hala iyi motorcuyla kötü motorcuyu ayıralım kafasında olan ağır şizofrenler var. ulan ağababanız bile nasıl sürüyor motoru görmüyor musunuz? şu aralardan geçişlere bakın? ve motorcuların %90'ı böyle!. araba dediğiniz şeyin kör noktaları var. aynaya baksanızda çok zor farkedelebiliyor bazen motorlar. motorcu bunun bilincinde mi peki? olsa bile sikinde değil çünkü adam bunu bir yaşam biçimi olarak görüyor. "adrenalin" yani. adam canını bilerek tehlikeye atıyor. böyle bir insanın yaşam hakkına saygı duymak bu durumda tartışılabilir konuma geliyor.

  apaçi demediğiniz ful ekipmanlı motorcular, emniyet şeridini kullanmayı bıraksın, yolun en sağında, ya da en solunda arada kalan 50 cm boşluktan geçmekten vazgeçsinler. ondan sonra tartışalım tekrar bu saygı duyma mevzusunu. o zamana kadar maalesef hiç bir motorcu kazasına üzülmeyeceğim.

  not: araba kullananlar çok mu masum? hayır. en adi orospu çocukları onların arasında da var ve fazlasıyla tehlike saçıyorlar. fakat o orospu çocuğuyla kaza yaptığında canına zarar gelme riski az. fakat motorda durum böyle değil.
 • youtube da mr.yavaş isimli bir kullanıcıya denk geldim. yani orada olup arabayı önüne kırıp ağız burun dalasım geldi öyleki acayip gıcık birisi.

  arkadaşım sen bu yolların trafik polisimisin ?

  madem sen bir sürücüsün motorsiklet kullanmak seni öyle aralardan geçip sonrada arabalar tarafından sıkıştırılınca mağdur göstermez.

  ne yapacaksın madem haklı görünmek istiyorsun aralardan geçmeyip sende araba sürücüsü gibi bir önündekiyle mesafeni koruyarak ilerleyeceksin.

  sanırsın yolların namus bekcisi olmuş bunlar.

  valla videoları izlerken kendimi zor tuttum birçok yerde kendisi hatalı ama karşı tarafı haksız göstermeye bayılıyor.

  umarım bir maganda kılıklıya denk gelirsin haksız olduğun durumda da bu tür işleri bırakırsın.
 • iki tekerli iki dallama barındıran video.

  not: motosiklet kullanıcısıyım
 • turkiye'de hic bir mazlum grup yoktur ki azıcık sempati topladığında zalimlige soyunmasin.

  türkiye 'de hic kimsenin hak sorunu yoktur ama herkesin, her grubun imtiyaz sorunu vardir. o imtiyazi elde edene dek mazlum edebiyati, sonra ez gitsin.