şükela:  tümü | bugün
  • şu videoda görülmekte olan mercedes’tir.
    https://m.youtube.com/watch?v=5nmmq2tgv00

bence iki sürücü de birbirinden öküz. öndeki araç çok gereksiz kompleks yapmış. arkadaki zaten öküz.

tahammülsüzüz, sonuç o.

edit: evet video çeken öküzü yazmamışım. o da ayrı bir öküz.
  • birde arabada video cekmenin zararini bilmeyen .madem cekiyorsun bari dogru duzgun cekmesinide basaramayan ucuncu bir sigirida barindiran videodur
  • (bkz: önünü gırdı) oturdum izledim videodan bi bok anlaşılmıyor. olmamış yani.
  • ısrarla yol vermeyen bir sol şerit sığırı ve bir adet maganda içerir.

sol şeritteysen arkadan gelene yol vereceksin, vermeyeceksen küfür yersin. ama üstüne kırmak biraz ağır olmuş. bir de baya durmuş önünde mercedes sürücüsü abartmış haklı da olsa suç işlemiş o noktada.
  • sol şerit sollama amaçlıdır, sürekli işgal edilmesi yasaktır(yersen). arkadan gelen mercedes'in yol istemesi normal ama ısrarla adamın kıçına yapışıp taciz etmesi bariz hayvanlık. daha sonra adamın önüne kırıp sol şeritte fren yapması da ayrı bir hayvanlık.

bir de 120 ile giderken telefonla video çeken bir hayvan daha var.

kısacası üç adet hayvan izlediniz.

edit: videonun başında kadrana değil ortadaki dijital göstergeye bakıldığında 120 km/h yazıyor. ona istinaden 120 dedim.
    edit2: sanırım o hız sabitleyicinin ayarlandığı hız.
  • bir adet hayvan, bir adet atarli ergen ve bir adet tok kapi sesi hayrani video cekme ozurlu suruculerin hikayesi.
  • arabayı görücem diye istemsizce başımı kaldırdığım video. çok güzel direksiyonun varmış kardeş.
  • sol seritteki orta serittekini solluyor, arkadan bir hayvan geliyor diye ne yapsin, orta serittekini arkadan mi kaktirsin?