şükela:  tümü | bugün
  • ekrem başkan sağlı sollu ilerliyor;

ibb, sultangazi'de araç içinde sigara içtiği ve maske takmadığı için kendisini uyaran kadın yolcusunun üzerine yürüyerek hakaret eden minibüs şoförü için harekete geçti.
    şoföre idari para cezası kesilirken, minibüs trafikten men edildi.

görsel

link

yürü be başkan:)
  • adam olmayı öğrensinler. eline sağlık başkanım. bu hayvanları böyle böyle yola getireceksin.
  • akşam haberlerinden beri sol freme de şunu arıyodum.
    ( :
  • ya seve seve ya sike sike medeni olmanın öğretilmesi gereken meslek erbabına az bile yapılan olaydır.

mesleğini hakkıyla yapan taksiciler de eko başkanı destekliyor. yavaş yavaş taksi, minibüs, dolmuş, otobüs şoförleri adam olacak ve istanbul toplu taşıması hakettiği medeni hale kavuşacaktır.

(bkz: taksicilerin ekrem imamoğlu'nu desteklemesi)
  • acilen dolmuşçular başkanı tarafından kınanması gerekendir.

zira 10 yıldır sesi soluğu çıkmayan taksici, minibüsçü tayfasının ekrem imamoğlu geldiğinden beri isyan edesi tuttu.

tanım: örnek olması gerekendir. bu ülke'de yanlışı göre göre susmak zorunda kalmaktan kanser oldu insanlar.
  • ortalık böyle şoförlerle dolu. maskeyi ne yolcusu takıyor ne şoförü. hangi birini uyarasın? uyarsan benzer sahneler oluşacak. emsal olması açısından isabetli bir karar olduğunu düşünüyorum ama umudum yok yine de kendi başlarına gelmeden akıllanmaz bu insanlar
  • hem ankara'da hem istanbul'da dolmuş denen garip gureba ulaşım araçlarının tamamen kaldırılmasını da getirmesini dilediğim güzel bir gelişme.

kibar olmaya çalışıyordu bir de. bak sabrediyorum, bak nazikçe uyarıyorum havalarında, hani sabrını biraz daha zorlasa kadını dümdüz edecekmiş tavırlarında takılan orospu çocuğu seni.
  • çok güzel hareketler içimin yağları eriyor bu haberleri görünce. istanbulda taksi, minibüs, tinerci terörleri umarım böyle böyle son bulur.
  • harika bir vatandaşlık eğitimi dersi olmuş maganda arkadaşa.

yapanlarin eline sağlık.
  • sevindirici haber.

adam hem maskesiz olduğu için kurallara uymuyor hem de maske tak diyene saçma sapan davranıyor. günde yüzlerce kişiyle muhatap olan adam maske takmaya eriniyor, sonra herkes oturup o kadar önlem aldık neden virüs bitmiyor diye kara kara düşünüyor.