şükela:  tümü | bugün
  • araç kiralama ve havaalanı transfer hizmeti veren bir aracı firma. anladığım kadarıyla anadolu jet ile aralarında bir bağ var, zira indirimli olarak sunduğu indirimli fiyatlarla araç kiralayabilmek için anadolu jetten satın alınmış bir biletin numarasını istiyor.
  • tercih etmeden önce sikayetvar.com'u inceleyen potansiyel müşterilerin (bkz: ben) kaçındıkları firma
  • rezil bir site. 2017 model dizel otomatik renault megane parası ödedim, indiğim havaalanındaki firma “siparişiniz gözükmüyor ayrıca biz de öyle araba yok size düz vites nissan micra verebiliriz” dediler. kavga gürültü 1 saat sonra düz vites eski bir focus alabildim. işbu entry acaba kullansam mı diye düşünenler için yazılmıştır.
  • kullanıp memnun kalmayanlar alternatif olarak adorenty'yi deneyebilirler.

adresini de vereyim tam olsun.

www.adorenty.com
  • gayet güzel olan site. küçük şehirlerde bile birden fazla alternatif sunması kullanıcıların faydasına.sevdim kullanmaya devam ederim.
  • 1 günlük araç kiralamam gerekiyordu, bu siteden kiraladım. bir çok firmayı kıyaslayabilmem hem hızlı ve hem avantajlı geldi. hiç bir sorun yaşamadım, bence güzel bir sistem.
  • turkcell platinum'un %60 indirimi oldugunu gorunce bi bakiyim dedim. kampanyali ve kampanyasiz fiyatlara baktim. evet dogru tahmin, ikisi de ayni.

sildim uygulamayi. insanlari enayi yerine koymaya calisan akil fukarasi cakallara verecek param yok.
  • platinum indirimi konusunda batırmış firma. tv reklamları çıkmadan evvel gerçekten indirimler yapıyorken şimdi sadece adı indirim olan kampanyalar yapmakta.
  • turkcell platinum olayı tamamen rezillik olan firma. bunda suç turkcell'in mi, bu firmanın mı bilemedim.%60 a varan indirim diyor. 2 günlük fiesta araç girdim hafta içine. turkcell ile 228 tl.
    kendi sitelerinde 246 tl. neresi %60?
    fena adan sikertiyorlar.
    uzak durmakta fayda var.
  • rent a car barzolarının app hali;

(bkz: yolcu360 uygulamasının rezaleti)