şükela:  tümü | bugün soru sor
 • özel bir havayolu şirketinin izmir-istanbul uçağının rötar yapması sebebiyle yolcular ve çalışan personel arasında çıkan tartışmada bir bayan görevli yolculardan birinin
  “biz şimdi kimlik göstermesek yasalara uygun mu ? sorusuna 'sike sike göstereceksin' cevabını veriyor.
  umarım en kısa sürede hangi hava yolu şirketi olduğu ortaya çıkar..
  haberin içeriği ve videosu

  edit:1
  öncelikle hemen belirteyim 3-4 kişi küfür duymadım diye özelden mesaj yazmış.hatunun 1.14 -1.17 arasında 'sike sike göstereceksin' dediğini anlayabiliyoruz.
  küfür konusunda hala şüpheleri olanlar için: kulaklığınızı takın..sesi açın..kamerayı çeken cocugun yanındaki kadın 'bakar mısın gösterceksin diyor yaa' derken sarı hatunun dudaklarına bakın.zaten küfrü de duyacaksınız..

  edit2:
  benim bu başlığı açma amacım bu vahim olayı yansıtmaktı.küfür var mı yok mu diye ilk başta hiç bakmadım.şu mantıkla hareket ettim kamerayı çeken arkadaş ve yanındakilerin 'küfrünü duyduk' iddiasından sonra hatun küfür etmediğine dair bi çıkış yapmadan suçluluk psikolojisiyle ortadan sıvışıyor.hali hazırda hepimiz haksızlıklarla karşılaşıyoruz.hele hele bu terbiyesizlik hizmet almaya çalıştığın,o hizmet karşılıgında para verdiğin kişiler tarafından yapılıyorsa insan çıldırıyor.orda kendiniz değilde ailenizden,aile büyüklerinden birilerinin olduğunu düşünün bi an..kimse kimseye küfretmediği sürece küfür edemez,veya şiddete maruz kalmadığı sürece şiddet uygulayamaz..

  edit 3:

  ''nerde lan küfür dallama sike sike falan demiyor?'' diye özelden mesaj atmış atzehri rumuzlu yazar..
  ben yeni yazar oldum ve ekşi gibi bi platformda bu kadar sike meraklı yazarlar olduğunu düşünmüyordum..

  edit 4:

  altta 'az bile yapmış ben orospu cocugu deyip dalardım' gibi bi entrynin o kadar fav aldığını görmek bana ortadoguda olan ülkelerden sadece biri olduğumuzu hatırlattı..

  son edit:
  küfür konusunda hala şüpheleri olanlar için: kulaklığınızı takın..sesi açın..kamerayı çeken cocugun yanındaki kadın 'bakar mısın gösterceksin diyor yaa' derken sarı hatunun dudaklarına bakın.zaten küfrü de duyacaksınız..
 • sabiha gokcen'de çalışmış biri olarak bence pegasus'un elemani olayin kahramani. onlarin uniformasinin rengine benzettim gibi. ama olmayabilir de. durup dururken kimsenin gunahini almayalim simdilik.

  kadin kisinin yaptigi ise tam bir terbiyesizlik. sen orda insanlara yardim etmek icin bulunuyorsun maasini bu yuzden sirketinden aliyorsun. sen kufur et diye kimse sana o maasi vermiyor ya da yardim bekleyen insanlarin hicbiri orda senden kufur yemek icin dikilmiyor..

  buyuk bir sirketse olayin uzerine gider her iki tarafi da dinler adamakilli bir sonuca varir. reklamini da yapar olayi aydinlattigi icin...

  benim sahsi gorusum yolcularin magduriyeti var ve havayolu calisani ise terbiyesiz.
 • kesin izmirlidir.
 • oldu anasını satayım işinden her memnun olmayan millete küfür etsin. ben de bu bakış açısına hastayım arkadaş "siz onların hangi şartlar altında çalıştığını biliyor musunuz", aynen öyle millet ne şartlar altında çalışıyor ama kalkıp da her önüne gelen böyle hödüklük yapmıyor değil mi?.. memnun değilsen işinden al kıdem tazminatını defol git. yok gitmiyorum diyorsan da doğru dürüst hizmet vermesini bileceksin.
 • hemen bir savunucu da gelmiş.

  yahu, lütfen insan olduğumuzu hatırlayalım, yaptığımız işe saygı duyalım, yediğimiz ekmeğe hıyanet etmeyelim. senin görevin belli ve işini hakkını vererek yapmak ile mükellefken, mahalle ağzı ile kusmuk saçıyorsun.

  insan işini seve seve yapmalı sike sike yapılan işten hayır gelmez.
 • her insan her işe uygun değildir.
  bizde, ilkokul-lise eğitiminde maruz kalınan okul içi şiddet yüzünden çok az yetişkin kişinin insan ilişkileri "sabır" ve "anlayışa" dayanır. çoğu derdini bağırarak, sıkışınca küfür ederk, hatta tırstığı bir durum yoksa ağzının ortasına vurarak anlatır.
  bu da bir örneğidir. insan kaynakları işini doğru yapamamıştır.
 • çalıştığı firmanın müşterilerine küfür eden çalışanı savunan duyarcılar geldi sevim koş.
 • pegasus çalışanıdır.
 • küfre gel kadınımız erkeğimizden geri kalmıyor. nereye düştük biz yahu nasıl bir kalitesizliktir bu.
 • 7 okka tasaga sahip abladir.

  artik kadini nasil delirttilerse.