şükela:  tümü | bugün
  • ön edit:iş bu entryden sonra lanetlendim sözlükten, pilot lobisi bu yaptığınızı unutmayacağım uçakta görüşeceğiz.

sen pilotsun halkla iç içe olmalısın, bırak bu elitizm ayaklarını, uçak şoförü seni.

thy’nin öncü bir firma olarak yapması gereken durum:
    ben beni uçuran pilotu niye görmüyorum arkadaş girecek kokpite izole olacak yok öyle bir dünya, alacak mikrofonu eline hostesler nasıl uçuş esnasında olağanüstü durumlar hakkında bilgi veriyor, pilot da konuşacak güven verecek.

öyle mikrofonla artist artist kapı arkasından

“this is your captain speaking. first ı'd like to welcome everyone on rightwing flight 86a. we are currently cruising at an altitude of 33,000 feet at an airspeed of 400 miles per hour.
    demekle olmuyor koçum bu işler”

halkın arasına karışacak.

merak etme hanım teyze tansiyonun yükselmez diyeceksin bir güven vereceksin öyle her şeyi hostese bırakmakla olmuyor bu işler.

sonra we are globally yoursmuş.
  • yakışıklı pilotla nasıl tanisilir?temalı serzeniş
  • trol ya da eğleniyor olduğunu umuyorum. bence en doğrusunu yapmaktadırlar. muhatap almayacaksın. sike sike uçacaklar zaten o uçakta. bir de yüz göz olmanın alemi yok. iyilikten maraz doğuyor.
  • ne pilotu? uzaktan kumanda ile uçuruyorlar, kapıyı açıp ifşa mı olsun tüm gizem?
  • ...
  • o değil de metroda, tramvayda olan kısmı çok ağrıma gidiyor. merak ediyorum kardeşim, var mı ötesi?
  • hakikaten, pilotları yolculardan izole etmenin mantığı nedir. uçağın kontrolünü ele alıp, gökdelenlere mi çarpacaklar.
  • her yerde türklük kendini gösteriyor ...
    illa enseye şaplak olmak zorunda değilsin gözüm...
  • o uçan yolcu değil uçaktır uçak, yolcu olsa duramazdın.
  • o da bi şey mi, sayın yöneticilerimiz her gün kucaklıyor bizi ama onları da göremiyoruz. işleri bitince sırtlarını dönüp yatmakla kalmayıp bizi yataktan atıyorlar.