şükela:  tümü | bugün
  • müşterisini çalıyor diye über şoförü döven taksiciler kendi müşterilerini de dövüyor. sırf kavga etmek için taksici olan bir güruh var sanırım.
  • cinayet sebebidir.

bu tür insanların toplumdan izole edilmesi gerekiyor. izole derken toprağın altında izoleden bahsediyorum. geberticeksin böyle kansız orospu çocuklarını.
    bari azot döngüsüne bi faydaları dokunsun
  • taksicilerin ne mal olduğu zaten ortada artık şaşırtmıyor malesef. ancak benim şaşırdığım nokta sene 2020 oldu, bu nasıl cep telefonu görüntüsü. 3310 la mı çektiniz.
  • (bkz: istanbul sarı taksi boykotu)

işte size çözümün kralı.
  • ortamlarda “emek hirsizligina hayir” dersin kim bilecek tadinda bir rezalet.
  • anasının amına geri sokulması gereken itin bok yemesi.
  • bir de arabaya binip kaçıyor şerefsiz. sonra uber ekmeğimizi çalıyor diye ağlıyorlar! ulan sarı taksiciler siz böyle magandalık yaparken biz niye sizi tercih edelim?
  • acilen plakasını belirlenip gerekli cezanın verilmesi gereken kişi.

taksiciler odası olaya dahil olmazsa büyük ikiyüzlülük demektedir.

şerefsiz namussuz taksici orospu çocukları.
  • bu adamın plakası belli. önce plakasını iptal et.
    sonra da bu iti içeri al.
    ha diyeceksin ki plaka onun değildir, kiradır.
    tam da bu yüzden iptal et ki taksi terörünü plaka sahipleri çözsün.
    bak bakalım işsizlik korkusuyla bir daha gıklarını çıkarırlar mı.

biri sana taş atıyorsa, sen de ona taş atma. taş attığı elini kes.
  • üst edit: olayın aslı astarı piyasaya çıkmış...
    http://www.cumhuriyet.com.tr/…o_anlari_anlatti.html
    http://m.t24.com.tr/…ti-once-kafa-atti-sonra,634292

mevcut bu durumda olay bu ifadedeki hali ile gerçekleşti ise yapılacak olan belli... vurun piçe...

yine de dediğimi kulak arkası etmeyin olur mu? ben başka bişeyden, bu olaydan daha mühim ve kaybetmememiz gereken bişeyden bahsediyorum.

------------------
    taksicileri genelde sevmiyorum,

ama manyak mısınız oğlum? olayın aslını astarını bilmeden neden hemen ön yargı ile yargısız infaz yapıyorsunuz? ne farkınız kaldı çomarlardan?

edit: hedef haline gelmişim... evladım geri zekalı mısınız?

bilemeyiz... olayın aslını astarını bilmiyoruz... adam kadını arabadan inmesi için kaç kere uyardı? kadınla önceden gelen bir husumeti mi var? içinde bulunduğu durum öyle mi davranmasını gerektirdi?

örneğin ya gaspa teşebbüs varsa? gördüğüm kadarı ile kadına bir darp (tekme yumruk) da bulunmuyor. muhtemelen ikaz etmiştir inmesi için vs. vs.

el özet, bilemeyiz, bilemeyiz, bilemeyiz... haberde bir ifade yok, durumu anlatan bir beyan yok hiçbişey yok! peşin hüküm veremeyiz. beklemeyi öğrenmemiz lazım, peşin hüküm veremeyiiiiz!

edit 2: ben neden hukukun en temel ilkesini anlatırken aynı dili kullanamıyorum? çok basit konusuyorum oysa ki...

örnek: ben orospu çocuğu taksiciyim... beşiktaş'ta arabama bir kadın bindi, kendisini ümraniye'ye götürmemi söyledi. sorunsuzca götürdüm. geldiğimiz noktaya yaklaşınca araç hareket halinde iken bağırış çağırış ben aracı kullanırken yüzümü tırnaklamalar, tokat atmalar, haykırmalar (manyak ya belki para vermemek için onu da bilemeyiz) bir iki elini tutmaya çalıştım baktım olmayacak. araçtan inmesini söyledim, inmedi, bir daha söyledim, inmedi, tuttum ben de bacağından çektim araçtan indirdim...

olamaz mı şimdi bu?

abi hakikaten olayları bilmeden neden hüküm veriyorsunuz ya... çok fazla bişey istemiyorum. bi aslı astarı çıksın ortaya diyorum... bir taksicinin bu şekilde bir kadını indirip kaçması size de saçma gelmedi mi yahu!