şükela:  tümü | bugün
  • yumruk atan arkadaş burdaymış https://twitter.com/…t_1k/status/867757900009283584

üst dıdıt : kendilerine (bkz: meninist) adamlar diyen bir grup tarafından erkek kelimesi yerine adamı kullanmam yönünde uyarıldım. yeni moda mı bu ?

yolda el ele yürüyen çifte saldırıp dayak yiyen çomar olacakti lakin hiz sinirina takildim . moderasyon başlığı düzeltirse sevinirim.

yagmurda semsiye altinda gayet duzgun bir sekilde el ele tutusup yuruyen cifti 200 m kadar takip edip erkegi darp etmeye calisan comar aldigi yumruk darbesinden sonra delirip kadina saldiriyor .

sen kimsin be akina koydugum comari insanlarin nasil yuruyecegine napicagina tek beyin hucrenle karar verip insanlara saldiriyosun . elemanin geri yapmamasi sonucu comarin yedigi dayak umarim ders olur diyecegim ama kalan tek hucresi de muhtelemen o yumrukla ölmüştür.

kaynak : http://gazetemanifesto.com/…z-diye-ahkam-kesti-ama/

edit: imla
  • bir güzel kötelenmiş çomardır.

henüz ramazan bile gelmeden işin suyunu çıkardılar. ayrıca adam ne kadar işsizmiş ki metrelerce takip edip olay çıkarmış: sanane ulan sanane!
  • o yumruğu yedikten sonra geri geri koşarken ki o çaresiz bakış var ya.

tam orda yumruğu ben vurmuşum gibi derin bir nefes verdim.

gücü erkeğe yetmeyince maalesef dayağı yediği arkadaşın sevgilisine saldırmış. bu saatten sonra fazlalığı kesip attırsın bence.
  • çifte "burada böyle yürüyemezsiniz" diye sokakta sataşan adam,
    çift biraz saf galiba, kavgada adama şemsiye tutuyorlar, ıslak kavga etmeyelim diye
  • ya akli dengesi bozuk ya boşuna yaratılmış yada ortadoğu topraklarında olmuştur diyerek açıp izledim.

çomar diye tarif ettiğimiz form maalesef inanılmaz derecede çoğalmış ve daha kötüsü normalleşmiştir. bu olay 90'larda yaşanmış olsa o adamı asfalta sokup çıkarırlardı. ne münasebet ulan arkadan koştura koştura gelip yolda yürüyen bir çifte saldırmak?
    ve evet akp döneminde gerçekleşen milyonuncu rezillik.
  • başroldeki şemsiye götüne sokulması gereken çomardır.
  • toplum huzurunu bozarak, kendi yaşam tarzına uymayanlara fiziksel/ruhsal saldırı yapanların, bu yolla toplumun ortak değerlerine de saldırarak toplumun bölünmesine ve birbirine düşman olmasına sebep olanların cezasını hukuk mu verecek yoksa saldırıya uğrayanlar mı kendisini "savunacak"?

bazı adalet çalışanları şikayet beklemek yerine bir tercih yapsın.
  • bu dayağın onu cayırmayacağını ve en kısa zamanda komaya sokulmasını düşündüğüm olaydır.
  • herkesin rahat bir nefes alması için gaz odalarında yakılması gereken insan türünü görüp, not alabileceğiniz video'nun baş kahramanlarından biri.

işte bu videoda gördüğünüz şemsiyeli çift'e sataşan adam ve benzerlerinin soyunu kırmadıktan sonra dünyaya rahat yok.