• "korna çaldığın kadının anan olduğunu görürsün umarım" diyerek yorumladığım eylem..
  • sebebi kaldırım varken yolda tek başına yürümesi değilse yanlış bir davranıştır. kapkaçın ruhuna aykırıdır bir kere. sessizce yaklaşmak önemli bu meslekte. tıpkı leopar gibi...
  • araç kullanabilen büyükbaş hayvanların günlük aktivitelerinden bir tanesidir.
  • sokakta ara sıra şahit olduğum davarlık, magandasına göre farklılık gösteriyor tabii ki kimi yalnız kadın gördü mü yavaşlayıp hatunu keserken kimisi de kornaya abanıyor.
    bu ülkede kadın olarak doğmadığım için şükretsem de bir o kadar da kadınlar için üzülüyorum. özellikle de kimi kimsesi olmayan kadınlar için, sokakta yürürken bile başlarına bir şey gelme ihtimali var.

madalyonun bir de öbür yüzü var tabii şu hareketi yapan barzoları eleştiriyoruz ama bu barzoların türlü türlü magandalıklarına ayılıp bayılan kadınlar var. bu olayların suçlusu %90 erkekler fakat bunlara yüz veren kadınların da kabahati var. (başlıkta anlatılan olaydan bağımsız olarak.)

niye müdahale etmiyorsunuz denmiş ya http://www.sabah.com.tr/…ti-ayirirken-canindan-oldu bu adam daha bugün öldü, suçu ise kocasının dövdüğü kadına yardım etmek istemesi. peki kadın ne yaptı derseniz; kocası, kendisini dayak yemekten kurtarmaya çalışan adamı öldürürken "kocamı bırakın" diye çığlıklar atıyordu. bu ülkede taciz sorunu olduğu kadar karaktersiz kadın/erkek problemi de var. sözlükte de bu karaktersiz tayfadan bir hayli var, ne konuşmasını ne yazışmasını bilirler.
  • kac yildir arabam var kullanirim bir kere yapmadim.. orospu cocugu o yuruyen annen, kardesin, sevgilin, esinde olabilir amac nedir yani ?
  • konya'dan sonra okumadim...
  • müslüman ülkelerde haber niteliği taşımaz.
  • orospu çocukluğudur.

(bkz: #45755060)
  • şerefsizliktir. o da en masum tabirle.
hesabın var mı? giriş yap