şükela:  tümü | bugün
  • çook küçükken acaba gözlerim görmüyor olsa yürüyebilirmiydim'i test etmek için denediğim hadise. eh pek tabi korkuyorsunuz bir süre sonra. halbuki gözlerimi kapatmadan önce şöyle bir bakmıştım önüme yol boş mu, önümde direk falan var mı diye. yoktu elbette. kapatıp gözleri yürümeye başlayınca, olmayan elektrik direkleri üstünüze üstünüze gelmeye başlıyor, hemencecik açıyorsunuz gözlerinizi. ama yanınızda gözlerini kapatmamış biri varsa eğer ona tutunarak yürümek çok daha zevkli olur elbette. *
  • tehlikelidir
    kapkaççısı var
    gaspçısı var
    iti var
    kopuğu var
    sözlükçüsü var * *
  • anitkabir'de askerdeyken yemege gidip geldigim sirada arabalarin sol tarafta park ettikleri bi kisim vardir mete denir kisaca o yol boyunca devamli gozlerim kapali yururdum gunes altinda. bi sefer kaldirimdan dusuyodum hatta. genelde yolda boyle gozler kapali yururken duz gidebiliyor muyum diye bakar insan.
  • geceleri farlar kapalı gitmek kadar eğlenceli eylem..
  • enyru yazarken gozlerimi kapadimn sonucu sizkerke gprecen had, hayrlisi
    ole sairane bi netice yok mythbusterlarim
  • sadece babanın yanında yürürken yapılabilecek bir hareket.insan bir tek babası yanındayken düşmez çünkü.
  • yapılmaması gereken bir harekettir. özellikle de istanbul gibi bir şehirde insanın başına olmadık işler gelmesine yol açabilir. foseptiğe düşmek gibi...
  • yokuş çıkarken dikkati başka noktaya toplayarak o eziyetten bir nebze de olsun kurtulabilme yolu.
    ayrıca adımlarınızı sayarak yaparsanız bu eylemi daha bi zevkli oluyor. ben en çok 26 adım atabiliyorum şimdilik.
  • sevgiliyle yürüyüşe çıkıldığında yapılabilir. mevsim kışsa ve akşam vaktiyse, hele bir de gürültüsüz bir ortamda yürünüyorsa çok hoş olur. o, size adım atacağınız yeri tarif eder; siz ayağınızın altında ezilen şeylerin sesini, rüzgarın uğultusunu dinlersiniz. kendinizi uçuyormuş gibi hissedersiniz.