• yeni bir özgecan aslan vakası yaşatabilecek olan yazarın açtığı başlıktır.
  • potansiyel sapık olma ihtimali yüksek olan kişilere normal gelen ve bu tiplerce yapılması normal karşılanan tacizdir.
  • akla aylak adam'ı getirir...
  • sadece romanlarda romantik (o bile şüpheli) sayılabilecek aktivitedir. tehlikelidir.

ayrıca:

(bkz: entry nick uyumu)
  • daha önceki birçok entrymde yazdığım gibi, sokakta yürürken yanınızdan geçen, otobüste yanınızda otutan adam, karşı komşunuz , kapıcınız, hergün uğradığınız marketin çalışanı, iş yerindeki iş arkadaşınız vs bir tecavüzcü, bir sapık, kısacası bir ruh hastası olabilir.

sokkta gördüğü bir kızı beğenip peşine takılan insanın, bunu her erkeğin yaptığını düşenen bir insanın ruh sağlığı yerinde olamaz.

başlığı açan sıfatsızın entrylerine göz gezdirirseniz nasıl bir ruh hastası olduğunu anlarsınız zaten.

bakmayın siz komikliklere şakalara.

kendiniz, ailenizi ve çocuklarınızı koruyunuz, korunmayı öğretiniz.
  • sapıklığa giriş 101.
    ben bu adamın durumuna düşmüş görünürüm diye ıssız saatlerde herhangi bir kadınla aynı istikamette gidiyorsam ya yolumu değiştiriyorum ya yavaşlayıp uzaklaşmasını bekliyorum. böyle böyle bütün kadınları paranoyak ettiniz. bir de destan düzmüş sapkınlığına...
  • mahalleli tarafından linç edilmekle sonuçlanacağını umduğum,yolda yürüyen bir kadını fiziği güzel diye takip edebilecek karakterde,anası sikişmiş ve anası tarafından sıçılmış piçlerin yapabileceği hareket.

bir piç de "herkes en az bir kere yapmıştır" demiş. hiç yapmayanlar ananı siksin senin piç.
  • saçmalık
  • ben bi kızın arkasından yürümeye başlayınca hemen hızlı adımlarla önüne geçiyorum ki tedirgin olmasın kendini kötü hissetmesin milletin yaptığına bak lan.

(bkz: manyak mıyız beyler)
  • erkek olmadığımı öğrendiğim başlık. oley be oley ben de hayatımda ters giden şey ne diyordum. şimdi ardımı dövdürmeye gidiyorum.
hesabın var mı? giriş yap