• yolumuz uzun,
    heyecanımız yüksek,
    gençliğimiz var.
    biz adalete susamış,
    demokrasiye inancı tam,
    türk gençliğiyiz.
    ve de asla vazgeçmeyeceğiz!

sizce de siir gibi degil mi? turk siyasi tarihinde sahit oldugum en karizma en heyecanlandirici ve en etkili motivasyon konusmasi. net.
  • ekrem imamoğlu'nun tarihi konuşmasında, gömleğinin kollarını sıvadıktan sonra söylediği söz.

https://youtu.be/nvr-8dxst5o?t=896
  • "yolumuz uzun, heyecanımız yüksek, gençliğimiz var. biz adalete susamış, demokrasiye inancı tam, türk gençliğiyiz. ve de asla vazgeçmeyeceğiz!"
    istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu

23 haziran'da her şey çok güzel olacak
  • üzerinden seneler geçtiğinde demlenecek, daha anlamlı olacak ekrem imamoğlu sözü.
  • 17 yillik kabusun finalinin muhtesemligini anlatan ekrem imamoglu sozu. 31 mart ve 23 haziran secim surecine damga vuran en onemli donum noktasi.
  • 26 yaşında yeniden üniversiteye başlamak isteyen şahsıma toplumdan gelen baskı ve kınamalara karşı güç veren söz öbeği. evlenmicem amk. işe de girmicem. şortumu giyip derse gidicem. çocuğum ben. üniversiteyi çok seviyorum. 6 yıl daha tıp okucam var mı amk.
    yolum uzun heyecanım yüksek gençliğim var. size ne oluyo amk.
    saol imamoğlu.
    benim için de her şey çok güzel olacak.
  • her 6 mayıs'ta hatırlanması gereken cümle.

"biz adalete susamış, demokrasiye inancı tam, türk gençliğiyiz. bu millete, özgürlüklerine, demokrasisine kimse ama kimse engel olamaz!" diye devam eder.
  • bir ülkenin yürek topraklarına ekilmiş, en taze ve ümit verici dizelerdir.
  • özellikle bugün tekrar tekrar hatırlanması gereken.
  • iş hayatına ara verip 40 yaşında yeniden iş başvurusu yaptığımda, mülakat sırasında ,satış müdürünün “ şimdi iş hayatına alışmak zor olmayacak mı yapabilecek misiniz” sorusuna verdiğim cevap “ yolumuz uzun, heyecanımız yüksek, gençliğimiz var “ ?? ve işi kaparım ??
hesabın var mı? giriş yap