2 entry daha
  • eş durumundan dolayı sourlines iyi uçuşlar diler tanımının yerini alabilecek yeni söz.

(bkz: aşkom benimle dalga geçiyorlar ama)
  • sozluk eskiden ucururdu, pandemiden sonra artik yola koyuyor.
    galiba yeni bir bakiniz doguyor.

tanim: yola koyulan pa$aya sunulan elveda.
  • saatte 240 km hızla giden bir araçtan, sırf şahsının görüşlerine katılmadığınız için, kapıyı açıp aşağıya atarken kuracağınız cümle.
  • bugünden sonra benim için en itici ifadelerden biridir.
    bana her zaman (bkz: kanzuk'un eşini torpille yazar yapması) rezaletini çağrıştıracaktır aynı zamanda.

bu bir rezaletin simgesel bir cümlesidir. sikinizde olmayacak farkındayım fakat bu sözlüğe, başta ben olmak üzere, yüzlerce yazarın bakış açısını tamamen değiştirmiştir.

bir sözlük keyfimiz vardı, köküne kibrit suyu döktünüz.
  • 10 yıldır ekşi sözlüğü takip ediyorum, beni bu kadar dumura uğratan başka bir olay daha olmamıştı. aşk kelebeklerine bak sen ya. sinek öldürür gibi yazar uçuruyorlar, bir de üzerine dalga geçiyorlar.

yazıklar olsun ya gerçekten yazıklar olsun. pişkinlikte akp'yi geçtiniz kanzuk ve saz arkadaşları
  • (bkz: kuş ölür sen uçuşu hatırla)
    bu sözü duyduktan sonra derin bir nefes alın, leyla müziğini açın ve dinleyin.
  • sadece beyan itibarı ile gereksiz bir linç. yazarlar burada birbirilerinin annelerine, kardeşlerine küfrediyor ve hiçbirine ceza verilmiyor. alexandra da sonuçta bir yazar ve istediği gibi tepki koyabilir. aynı şey kanzuk için de geçerli.

konuşulması gereken bir rezalet varsa, binlerce çaylak beklerken şıp diye yazar yapılması.
  • yeni leyla modu.
  • düşünsene 2020 yılında yaşıyorsun. ekşi gibi bir nebze modern bir platforma giriyorsun, müstakbel eşin "mekanın sahibi" diye, "sen benim kim olduğumu biliyor musun " atarı yapıyorsun. bak 2020'de oluyor ha bu.

hahahah.

cüneyt özdemirle seve seve çalışabilecek birinden daha azını beklemezdim, çok güzel olmuş.
  • sözlükte eleştirilmiş bir kadının kalbine verdiği talimat sonucu uçurttuğu yazarın arkasından söylediği avam cümle.
126 entry daha
hesabın var mı? giriş yap