şükela:  tümü | bugün
  • yonjanın yeni paralı gold üyelik sistemi. "yeni popüler akımın neresinden kar ederiz" düşüncelerinin hayata geçişi http://www.yonja.com/premium.jsp
  • sunduğu hizmetler :

improved & advanced search results to find more people (search by location, occupation, school, company, teams, and interests)
    ability to send and receive winks from other members
    ability to create a secret crushlist (you can mark the people you like, if they also mark you, both of you will be automatically notified)
    ability to see which members are online now!
    ability to post 20 photos instead of 5
    dedicated technical support with a 48-hour response time

özetle: daha çok seks daha çok seks
  • 7 days $2.95
    30 days $4.95
    90 days $12.95
    180 days $19.95

olarak ücretlendirilmiştir..
  • her arkadaş, dost, tik tik, tak tak sitesi gibi önce beleş sonra yerleş, sonra da yerleştir mantığı güdülerek zamanı gelmiş uygulama
  • yeni bannerı da yoldaymış yonjanın;

(bkz: sike sürülcek akıl gelmiştir)
  • yeni fasilitelerine erişmek istediğinizde gold member olmadığınızı notpremium.jsp adlı sayfayla yüzünüze vuran site.
  • (bkz: goldmember)
  • become a yonja gold member for the price of a dinner*!

7 days $2.95 (döner dürüm + ayran)
    30 days $4.95 (big mac menü)
    90 days $12.95 (sughi di pomodoro)
    180 days $19.95 (cumhuriyet'te rakı, meze, paçanga böreği, tavuk sote)
  • (#6051088) sirasinda hala dolarla miydi bilmiyorum ama simdi artik para birimini euro'ya cevirmekle caktirmadan yuzde otuz zam yapmis olusum.

ote yandan ekstra faydasi da yoktur pek - yirmi tane fotoraf koyup napican ulan allaha$kina mankenlik ajansina portfoy mu yolluyosun evladim ?

hele dedicated technical support olayi iyice beni benden almistir. bu guzide gold member'larin teknik destek ekibine gonderecekleri sorulari ise simdiden tahmin edebiliyorum:

gm* : alov iyi gunler, ben ceren isimli uyeye bir mesaj yazdim fakat yanit alamadim. mesaj gitti mi bir kontrol edermisiniz?

gm* : best girls of yonja grubuna uye olan kizlarin* msn'ine nereden ulasabilirim acaba?