• gelen mesaj :
    ...
    cevabım :
    ....
    gelen cevap :
    klasizm ve klişelerden arınmış bir ruh hali yansıman var ve bu beni çekti seni detaylarınla tanımayı isterim.

(bkz: vay anasını)
  • msj: -kirmizi hapi icmek istermisin..

ynt: bende erkeğim

msj: hasktr

ynt: welcome the desert of truth
  • sözlükçüler kendilerine atılan mesajları değerlendirirken mesaj sahibiyle bolca dalga geçiyorlar. yazdıklarını deşifre ediyor, cümlelerde saklı anlamları cımbızlıyorlar. mesaju yazan hep zavallı bir abazan, alan-okuyansa olayı çözmüş bir derviş.

ben ise şunu anlamıyorum; yonja gibi bir siteye üye olurken sözlükçünün motivasyonu nedir.

hayır, sanki akademik bir foruma üye olmuşlar da oradan absürd bir mesaj almışlar ve çok şaşırmışlar edası var.

oraya üye olur, türlü türlü artist resimlerinizi koyarken ne tür mesajlar bekliyordunuz?

"selam tatlım,

biraz önce israil'in lübnan işgalinin 12. gününe girdik. hâlâ golan üzerinden şam'a yürüyebilir israil ordusu. benim anlamadığım bir şey var oysa; israil lübnan'dan çekildikten sonra lübnan hükümeti gücü eline alabilecek mi? selamlar"

erkeğin abazanlığının kendisini düşürdüğü durumun acınası tefrikalarını okurken, bir yandan da kadının sosyal bir mastürbasyon malzemesi edindiğini de gördüğümüz ilk mesajlar bunlar.

(bkz: tencere kapak)
  • -selam. ya havyar lekesi nasıl çıkar biliyor musun? *
  • bir birinin aynı olan mesajlardır. klasik olarak başlığa sadece selam yazanlar yoğunlukta olsa da naapsam da ilgisini ceksem mesajı kaygılı bir çok girizgaha da rastlanır.
    örnek olarak:
    ---ilk sefer icin soylenebilecek en mantikli ve en samimi kelimeyi dusundum. bence su durumda soylenebilecek en samimi en durust kelime... koccaman bir merhaba:)---
    ..gibi klişeler yanında "kısrak gibisin" benzeri hayvani girişlerde gözlemlenmiştir.
  • - 1973 konya dutlukırı doğumluyum. babam yoğurtçu annem ev hanımıdır. ilkokulu babamın görevi dolayısıyla batman'da okudum. o ara batman'da yoğurt yok idi. babam da yoğurtçunun hasıdır. neyse lafı uzatmayayım.. ortaokulu da babamın görevi dolayısıyla batman'da okudum allah kahretmesin ve hatta liseyi de.. babamın görevi bitmedi hiç, hay ben o babamın görevine.. neyse.. üniversitede babamın görevi falan dinlemedim, ankara'da bir fakülte kazandım. ziraat mühendisi oldum. amacım ziraat bankasına müdür olmaktı ama neyse..

desti izdivacınıza talibim. eğer webcam sahibesi iseniz, bu akşam bilgisayarınıza konuk olabilir miyiz ailemle? ben sizi pek beğendim, sizin de beni beğeneceğinizi umuyorum. babamın görevi dolayısıyla beğendim sizi..
  • azimli mesajlardır.
    yonja denen site, amacından sapıp, artık izini bir şekilde kaybettiğim arkadaslarımla karşılaştığım site olmaktan çıkıp yurdum gencinin tanısmaya çabalama noktası haline gelince, ve burda bahsi geçen 300 küsür mesajın benzerleri her gün mailboxımda yer işgal edince (cok güzel olduumdan, süper resimler koyduumdan deil, nihayetinde "nefes alsın yeter" fikirli yüzlerce eleman var sitede) evvela resmimi sildim profilimden. ne de olsa bulmak isteyen arkadasım adımı soyadımı yazar bulur beni dedim.
    yine mesajların sayısı azalsa da gelmeye devam etti. bu defa dedim ki, heralde 20-25 yas arası- female- istanbul şeklinde search ediyo bu insanlar, öyle buluyolar beni.
    bu sefer istanbul u da çıkardım yeni zelanda yaptım memleketi...
    hemen akabinde gelen mesaj şu:
    "dünyanın öbür ucuna sıcacık bir merhaba!"
    eh pes...
  • - merhaba özelliklerde de göreceğin gibi; nişantaşına ve ritz'e takılan bir gencim. yirmi yaşındayım. resimde gördüğün ayakkabalılar prada, gömlek armani, pantolon da calvin klein. şimdi benim arabam da var hem de modifiye edilmiş subaru. tabi kullanırken hep police gözlük takarım. inanır mısın günde bir kutu jöle bitiriyorum. hatta resimlerim arasında göreceksin ki; bir de sigara içen fotoğrafım var davidoff o sigara biliyor musun; captain black içiyorum genelde. en sevdiğim içki absolut vanilia, amarula ve baileys. şimdi bi de yeditepe'de okuyorum. babam x firmasının ortaklarından. ama bana insan olmayı öğretemediler. malesef; kişiliğim hakkında yazacak hiç bir şeyim yoktu. kişiliğimin de olmadığından; ben oraya gökhan özenin şarkısını yazdım. starbucks ta oturur caddeye karşı frappucinoiçipkankilerle takılırız, geçen kızlara bakarız.
    görüyorum ki sen de benim gibi boşsun; infona baktım da; ben de senin gibi eğlenmek eğlenmek eğlenmek felsefesini benimseyenlerdenim. kitap da neymiş hiç okumam demişsin; çok haklısın; kitap neymiş ezik insanların bilgiyle kendini tatmin etmesinden başka bir şey değil. resmine de baktım saçlar yapılmış falan. hemen azdım; bi de abazayım ya; sen gel bana cevap yaz da bak zaten söylüyorum çok zenginim ben neler yaparız neler; bir de arkadaşlarının arasındaki havanı düşünsene. ben kadınımı kendime uydururum; ben armani giyiyorsam kadınıma da ne istiyorsa giydiririm dkny giydiririm. powertürk ne çalıyorsa dinlerim; dans ederim. çılgınlığa bayılırım.
    hadi birlikte caddeye gidelim; arabayla seni eve bırakırım münasip bir yerde de sevişiriz. ne dersin?

cevap: ay bilmem ki; ne kadar açık sözlüsün? bu huyunu çok sevdim; gördüm ki sen de benim kadar boşsun; hadi birbirimize ses olalım hani bir elin nesi ikisinin ses,; tencere kapak falan...

x firmasının ortağının piç evladı: a tamam o zaman ben seni kırınıtıda bekleyecem; yarın onda.

gerizekalı boş kız: ay tamam o zaman ben de timberlandlerimi alayım da bugün yarın birbirimize kıyafetlerimizi gösterip; birbirimizin kıyafetleri hakkında konuşup; birbirimizin kıyafetlerini yalarız.

dünya fazlalığı saçma sapan yaratık çocuk: senle iyi anlaşacağa benziyoruz. al telefonum: 331 31 31 tabiki de kontörlü diil

boya kutusuna düşmüş fondotencinin salak kızı: ay benimki de 669 69 69 tabiki de kontorlu diil benimki. ben fakir miyim a a?
  • "bursadan selamlar..herkese mesaj atmam ama sana mesaj atarken parmaklarım su gibi akdı..heralde endamın dan olsa gerek...ben hüsrev..bursa yıldırım eski belediye başkanının yeğeniyim..zmz sizinle tanışmak bana onur verir..saygılarımla.."

(bkz: based on a true story)
  • hem güzelsin hem online..
hesabın var mı? giriş yap