şükela:  tümü | bugün
  • http://yonkamuzikmarket.com/adresinde genel olarak ses ve ışık sistemleri satan sanal mağaza. yaptığım alışverişe istinaden, müzikle uğraşanların yararlanması için yorumumu yazayım ;
    1- fiyat politikası gerçekten insaflı ve dürüst, pek çok mağazaya göre uygun.
    2- kargo ve paketlenmesinden memnun kaldım. ellerinde stokta vardı sipariş, verdiğim günün akşamına yola çıktı. paketleme için not yazmıştım dikkate alıp ekstra paket yapmışlar.
    3- müşteri ilişkileri konusunda sitesindeki mesajlaşma programından 5 dk geçmeden hemen iletişim kurulabiliyor olumlu yaklaşıyorlar. telefon etmeye bile gerek kalmadı.
    4- yine müzikle uğraşanlar bilir, ses mağazaları biraz müşteri ilişkilerinde kötüdür, ürünü aldıktan sonra ilgilenme konusunda sıkıntıları vardır. çok ilginçtir ki ürünü sipariş verdikten sonra ürün içeriğinde ses kablosunun olmadığını fark ettim ve ses kablolarını sipariş vermeyi unuttuğumu, şimdi sipariş vereceğimi, verdiğim diğer siparişle birlikte gelmesini istediğimi yazdım, ses kablolarını hediye ederek bana jest yapıp gönlümü kazandılar.
    5-ürün elime eksiksiz, hasarsız ulaştı.
    6-servis konusunda bir şey söyleyemeyeceğim henüz ihtiyacım olmadı.

sonuç olarak benden ilk sipariş için tam puan aldı. güvenle alışveriş yapılabilir.
  • bu firmadan uzak durunuz. siparişinizden farklı, dandik bir ürün gönderip; görüşmeniz sonucunda ürünün aynı olduğunu iddia ederek sizi salak yerine koymaya çalışırlar. biraz üstelediğinizde "kargo ile geri gönderin" şeklinde çark ediyorlar en azından.