şükela:  tümü | bugün soru sor
 • seçimlere 5 kala çıkması manidar. metrobüs bilboardlarında dev reklamlarla halka arz edilen bir algı yönetimi. lakin şöyle bir gerçek var (bkz: bu hasret artık bitsin)

  https://i.hizliresim.com/ooy5o5.jpg
 • dr da satilacak yeni tarz kitaplara bir ornek resmen.
 • eninde sonunda sizin de devriniz bitecek. sizin hakkınızda bu millet bırakın koftiden kitaplar yazmayı, makaleler yazacak, tezlere konu olacaksınız.

  sizi tarihin karanlık bir dönemi diye tartışma programlarında ele alacaklar. siz hiç hayırla anılmayacaksınız.
 • insanı güldüren itham.
  ulan türkçe olimpiuatlarını akp yapmadı mı?
  fetö için para bile bastınız be.
  ahahahajahahahaahahahh
  herkesi kendileri gibi balık hafıza sanıyor bu mallar.
  azalarak ölün a.q
 • kendine müslüman süsü veren ümmetçi müptezeller; siyasal islam tandanslı su katılmamış emperyalizm uşaklığının 120 yıllık öyküsünü, şu son 16 yıla sığdırdılar. üstlerini başlarını da yırtsalar yolun sonuna geldiler.
  yalan da, talan da, kan katliam da bir yere kadar.
 • kitap başlığı daha iyi olabilirdi
 • kitap hakkında toplatma isteği ve 100bin liralık tazminat davası açılınca, "chp fikir özgürlüğüne tahammül edemiyor" diye sabah paçavrası haber yapmış bugün. kitabı basan da bu havuz medyası zaten.

  peki kitabı sıçan emre cemil ayvalı kimdir?

  1988 yılında izmir’de doğdu. tbmm, kültür bakanlığı ve başbakanlık'ta danışmanlıklarda bulundu. akp karşıyaka ilçe gençlik, izmir il gençlik ve genel merkez gençlik kollarında başkan yardımcılığı yaptı. akpden 27. dönem milletvekili genel seçimi izmir 1. bölge bölgesi, altıncı sıradan millet vekili adayı.

  e geçmişi böyle olan birinin başka bir şey sıçması beklenemezdi. 30 yaşına yeni basmış herifin "danışmanlık" verdiği yerlere bak. ulan sen kimsin nesin de bu kurumlara "danışmanlık" verecek yetkinliğe ulaştın?

  bir sonraki kitabında götü yiyorsa akp ve fetönün ortak dilini yazmasını tavsiye ederim. hem bu sıçmığı gibi 300 sayfa değil 1300 sayfalık malzeme çıkar hemde gerçekleri yazacağı için toplatma kararı çıkmaz.
 • (bkz: daha ne pişkinlikler göreceğiz acaba)

  yazık, gerçekten çok yazık. sorsan müslüman, ama yalanın, dolanın, pisliğin, iftiranın en büyük günah olan kul hakkı yemek olduğunu bilmezler mi? sırf bu dünyada kazanmak için yaptıkları çirkeflikler yüzünden öteki dünyada yansınlar.

  (bkz: ben hakkımı helal etmiyorum)